[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Skoda Kodiaq GT

Skoda Kodiaq GT – pierwsze szkice

Skoda opublikowała pierwsze oficjalne szkice modelu Kodiaq GT. Auto zapowiada się imponująco. Szkoda tylko, że będzie dostępny wyłącznie w Chinach.

Skoda Scala

Skoda Scala – znamy nazwę nowego modelu

Kilka dni temu Skoda pokazała pierwsze oficjalne szkice nowego kompaktowego modelu. Teraz wiemy, że jego nazwa to Scala. Skoda Scala.

Mikołaj Marczyk zwyciężył w rajdzie Elektrenai

Skoda mistrzem Polski producentów

Zespół Skoda Polska Motorsport zakończył tegoroczny sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski  z tytułem mistrzowskim.

Skoda SportLine

Skoda umocniła się na pozycji lidera w Polsce

We wrześniu w Polsce zarejestrowano 4 231 samochodów Skody, co pozwoliło marce zachować pozycję lidera w kraju.

Skoda Scala

Nowy kompaktowy model Skody – następca Rapida

Skoda prezentuje pierwszy szkic nowego kompaktowego auta, następcy Skody Rapid Spaceback.

Skoda Kodiaq Scout

Skoda wyprodukowała 250 000 egzemplarzy modelu Kodiaq

Skoda Kodiaq to model, który został wyprodukowany już w liczbie ćwierć miliona egzemplarzy.

Skoda Vision RS 2018

Skoda Vision RS z napędem hybrydowym plug-in

Na salonie samochodowym w Paryżu Skoda pokaże między innymi koncepcyjny model Vision RS.

Skoda Kodiaq RS 2018

Skoda Kodiaq RS – zdjęcia wnętrza

Skoda buduje napięcie przed premierą mocnej, rasowej Skody Kodiaq RS, która zaplanowana jest na 2 października, w czasie pierwszego dnia prasowego salonu samochodowego w Paryżu.

Skoda 4x4

Automatycznie dołączany napęd 4x4 - jak działa?

Dzisiaj napędy na cztery koła są stosowane powszechnie, nawet w samochodach kompaktowych. Co daje kierowcy auto wyposażone w takie rozwiązanie?

Mikołaj Marczyk zwyciężył w rajdzie Elektrenai

Marczyk i Gospodarczyk w Skodzie wygrali Rajd Polski

Podczas finałowej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski (RSMP), PZM 75. Rajdu Polski, walka o mistrzowski tytuł w klasyfikacji generalnej trwała do ostatnich metrów finałowej próby zawodów.

Skoda Kodiaq RS 2018

Skoda Kodiaq RS – pierwsze oficjalne szkice

Oczekiwanie na premierę rasowej Skody Kodiaq RS zdaje się nie mieć końca. Na niespełna dwa tygodnie przed debiutem producent raczy nas oficjalnymi szkicami.

Skoda Kodiaq RS 2018

Skoda Kodiaq RS – premiera w Paryżu

Już 2 października na salonie samochodowym w Paryżu zaprezentowany zostanie najszybszy siedmiomiejscowy SUV, rekordzista Nordschleife – Skoda Kodiaq RS. O aucie wiemy coraz więcej.

1 2 3 ... 16
STRONA 1 z 16