[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skoda Vision E

Hybrydy: co oznaczają skróty mHEV, HEV, PHEV i BEV?

Producenci samochodów mianem napędu hybrydowego określają całkiem różne rozwiązania o innych poziomach zaawansowania i skuteczności. Na tę chwilę można wyróżnić trzy podstawowe rodzaje hybryd – przedstawiamy, czym się różnią między sobą.

Skoda Vision E - Poznań Motor Show 2018

Jak działa silnik elektryczny? 10 pytań i odpowiedzi

Co sprawia, że samochody elektryczne działają? Czym różnią się od samochodów z silnikiem spalinowym? W jakim stopniu można na nich polegać? Eksperci Skody udzielili jasnych odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Skoda Karoq Scout 2018

Skoda Karoq Scout – premiera

Pierwszy model Skody ze słowem Scout w nazwie pojawił się już ponad 10 lat temu. Teraz uterenowiona rodzina Skody powiększa się o kolejnego członka. Jest nim Karoq Scout.

Systemy bezpieczeństwa

Systemy bezpieczeństwa Skody

Nowoczesne rozwiązania technologiczne dostępne w samochodach marki Skoda to nie tylko udogodnienia zwiększające przyjemność jazdy, ale również narzędzia poszerzające naturalne zdolności percepcyjne kierowcy. Dzięki systemom bezpieczeństwa i przekazywanym przez nie informacjom, kierowca jest w stanie szybciej zareagować na liczne niebezpieczne sytuacje drogowe.

Jak działa silnik elektryczny?

Samochody napędzane silnikiem elektrycznym to przyszłość motoryzacji, ale już dzisiaj na rynku dostępnych jest wiele tego typu pojazdów. Pytanie brzmi, czy kierowcy wiedzą jak one działają?

Skoda Superb Sportline na Tour de France

Skoda Superb w specjalnej wersji na Tour de France

Tour de France to wyścig dla najlepszych rowerzystów na świecie. W trakcie całego wydarzenia o bezpieczeństwo zawodników dba sztab profesjonalistów. Jakie modyfikacje zastosowano w samochodach marki Skoda, by mogły one w pełni odpowiadać na potrzeby zespołów biorących udział w Tour de France i ułatwiać im wykonywanie swojej pracy?

Skoda - samochody koncepcyjne

Interaktywna Akademia Skody

Po Wirtualnym Salonie, przyszła pora na Interaktywną Akademię Skody. To cykliczne prezentacje przeprowadzane przez doradców marki, które odbywają się w trybie online i umożliwiają lepsze poznanie innowacyjnych rozwiązań Skody.

Skoda Kamiq

Skoda z rekordem światowej sprzedaży

Skoda kończy pierwsze półrocze z rekordowym wynikiem 652 700 zarejestrowanych samochodów na świecie, poprawiając ubiegłoroczny wynik o ponad 11 proc.

Systemy bezpieczeństwa

Systemy bezpieczeństwa Skody – co oznaczają ich nazwy?

Wakacyjne wycieczki często oznaczają konieczność pokonania nawet kilku tysięcy kilometrów po nieznanych drogach. W dzisiejszych czasach kierowcy nie są zdani wyłącznie na siebie – mogą liczyć na wsparcie systemów asystujących i nowoczesnych aplikacji. Na przykładzie systemów Skody wyjaśniamy, co oznaczają ich nazwy.

Dźwignia zmiany biegów

Skrzynie biegów - lata ewolucji

Kierownica, obręcze kół, fotele, deski rozdzielcze, a także dźwignie zmiany biegów - to elementy, które niegdyś wyglądały całkowicie inaczej. Oto kilka przykładów ewolucji lewarka zmiany biegów.

Robot autonomiczny w fabryce Skody

Skoda wprowadziła do fabryki autonomicznego robota

Stały rozwój cyfryzacji procesów produkcyjnych to jeden z fundamentów Strategii 2025 wdrażanej przez Skodę. Dlatego producent od początku czerwca wykorzystuje w procesach produkcyjnych w pełni autonomicznego, samouczącego się robota transportowego. 

Skoda Laurin & Klement

Cała gama Skody z pięcioma gwiazdkami Euro NCAP

Pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP to marzenie każdego producenta samochodów. Skoda ma powody do satysfakcji, bo wszystkie modele czeskiego producenta mogą pochwalić się kompletem punktów.

1 2 3 ... 14
STRONA 1 z 14