Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
Skoda Fabia

Skoda Fabia nową królową polskiego rynku

Sprzedaż Skody na polskim rynku nieustannie kwitnie. Czeska marka umocniła się na pozycji lidera, osiągając we wrześniu wzrost sprzedaży o niemal 10 proc.

Skoda Karoq - produkcja

Skoda wyprodukowała 20 mln samochodów

W fabryce Skody w czeskich w Kvasinach z linii produkcyjnej zjechał dwudziestomilionowy samochód tej marki. Jubileuszowy egzemplarz to nowa Skoda Karoq.

Skoda Karoq

Skoda Karoq - znamy cenę nowego SUV-a

Skoda Karoq wchodzi do sprzedaży w Polsce. Poznaliśmy ceny nowego SUV-a i trzeba przyznać, że tanio nie jest. Co dostaniemy w zamian?

Skoda Kodiaq Scout

Skoda Kodiaq Scout już w polskich salonach

Skoda poszerza swoją ofertę o nowy wariant modelu Kodiaq. Wersja Scout standardowo wyposażona jest w napęd na cztery koła.

Skoda Karoq

Skoda Karoq – przyszły bestseller (wideo)

Racja, nową Skodę widzieliśmy już kilka miesięcy temu na prezentacji w Szwecji, ale targi we Frankfurcie to pierwsza okazja, aby samochód zobaczyli klienci.

Skoda Vision E

Skoda Vision E - pierwsza Skoda na prąd

Skoda Vision E to pierwszy w historii koncepcyjny model Skody napędzany wyłącznie silnikiem elektrycznym. 

Skoda Rapid

Skoda Rapid - rutynowy lifting

Skoda Rapid przeszła kurację odmładzającą, a pod jej maskę trafił nowy silnik. Sprawdzamy, czy jednostka 1.0 jest warta uwagi.

Skoda Octavia RS 245

Skoda Octavia RS 245 – na czeskich dopalaczach

Skoda Octavia RS przeszła faceliftiing – teraz wersja RS 245 to najmocniejsza Octavia w historii. Czy wyróżnia się czymś więcej niż zwiększoną o 15 KM mocą silnika?

Oliver Stefani - szef designu Skody

Oliver Stefani nowym szefem projektantów Skody

Znamy nazwisko następcy Jozefa Kabana. Za design Skody odpowiedzialny będzie teraz Oliver Stefani, który wcześniej pracował dla... Volkswagena.

Skoda Octavia

Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach

Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.

Gotowy na podróż? Rozwiąż quiz

Jeździmy coraz więcej i coraz dalej. Niby każda podróż jest prosta, ale tak naprawdę zaczyna się, jeszcze zanim wrzucimy pierwszy bieg. Zobacz, czy wiesz, jak przygotować do niej auto i jak zachować się w jej trakcie.

Skoda Octavia RS 245

Skoda Octavia RS 245 - pierwsze wrażenie

Wraz z face liftingiem Skody Octavii wprowadzono do oferty odświeżony model RS oraz jego nową odmianę - RS 245. Mieliśmy okazję sprawdzić tę wersję - oto jej wady i zalety.

1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7