Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
Skoda - SUV dla Chin

Skoda zapowiada nowego SUV-a - pierwsze szkice

Nowy model Skody powstanie z przeznaczeniem na rynek chiński, gdzie marka radzi sobie coraz lepiej. Mamy pierwsze szkice miejskiego SUV-a.

Skoda Fabia R5 teamu Skoda Polska Motorsport

Zespół Skoda Polska Motorsport na podium w debiucie

Mikołaj Marczyk wraz z Szymonem Gospodarczykiem zakończyli swój pierwszy występ w barwach Skoda Polska Motorsport na trzeciej pozycji w klasyfikacji generalnej słowackiego Rajdu Prešov.

Skoda Singapur

Skoda rozpoczyna sprzedaż w Singapurze

Skoda Auto otwiera centralny salon sprzedaży w Singapurze. Od maja tego roku marka początkowo oferować będzie sześć modeli: Rapid Spaceback, Octavia i Octavia RS, Superb oraz SUV-y Karoq i Kodiaq.

Wirtualny Salon Skody

Skoda uruchomiła w Polsce Wirtualny Salon

9 kwietnia ruszył Wirtualny Salon Skody, dzięki któremu klienci mogą poznać samochody tej marki bez konieczności odwiedzania stacjonarnego salonu.

Skoda Vision E - Poznań Motor Show 2018

Skoda Vision E - Poznań Motor Show 2018

Na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show Skoda zaprezentowała odświeżoną wersję koncepcyjnego modelu Vision E, który jest zapowiedzią nadejścia elektrycznych modeli Skody.

Skoda Fabia - Poznań Motor Show 2018

Skoda Fabia - Poznań Motor Show 2018

Na targach motoryzacyjnych w Poznaniu zadebiutowała właśnie odświeżona Skoda Fabia. Zobaczcie, co zmieniło się w czeskim bestellerze.

Skoda na Poznań Motor Show 2018

Poznań Motor Show 2018: Skoda stawia na bezpieczeństwo

"Bezpieczeństwo klasy Š" to tytuł ekspozycji marki Skoda podczas Poznań Motor Show 2018, rozpoczynającego się 5 kwietnia dniem prasowym.

Skoda Vision E

Skoda na Poznań Motor Show 2018: elektromobilność i technologie

Tegoroczna edycja największych polskich targów motoryzacyjnych w Polsce będzie stała pod znakiem przyszłości marki. Gwiazdą stoiska będzie koncepcyjny model VISION E.

Internet w samochodzie

Internet w samochodzie – co zyskujemy?

Coraz więcej nowych samochodów ma w cennikach systemy multimedialne pozwalające na korzystanie z internetu. I nie mówimy tutaj tylko o samochodach drogich marek, bo takie rozwiązanie znajdziemy np. w autach Skody.

Skoda Vision X

Skoda inwestuje miliardy euro - 19 nowych modeli w dwa lata

Podczas corocznej konferencji prasowej, zarząd Skody podsumował rok 2017 i zapowiedział plany na najbliższe lata. A te stoją pod znakiem nowych modeli i inwestycji w pojazdy elektryczne.

Skoda Vision X

Skoda przyszłości – elektryczna i autonomiczna

Najbliższa przyszłość motoryzacji jest związana z prądem elektrycznym – tego pewni są wszyscy producenci samochodów. Także Skoda, która pracuje nad wdrożeniem do produkcji samochodów elektrycznych, a także… autonomicznych!

Skoda Vision E

Skoda pracuje nad samochodami autonomicznymi

Inżynierowie Skody pracują nad samochodem autonomicznym na czwartym z pięciu stopni jazdy autonomicznej. O szczegółach opowiedział przedstawiciel marki.

1 2 3 ... 11
STRONA 1 z 11