[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

Skoda Kodiaq RS

Skoda Kodiaq RS z rekordem Nurburgring

Skoda prowadzi medialną ofensywę, w ramach której niemal co dzień emituje kolejne informacje o nadchodzącej, topowej wersji SUV-a Kodiaq. Teraz okazuje się, że Kodiaq RS, choć nie został jeszcze oficjalnie pokazany, pobił już rekord Nordschleife.  W swojej kategorii.

Skoda Kodiaq RS

Skoda Kodiaq RS - testy na Nordschleife

Skoda Kodiaq RS nadchodzi wielkimi krokami. Rasowy i mocny SUV w topowej wersji pojawi się już niebawem, tymczasem producent pokazał pierwsze oficjalne zdjęcia i garść informacji.

Skoda Superb w wersji opancerzonej

Pancerna Skoda Superb w cenie Porsche Panamera Turbo

Skoda Superb to znana wszystkim limuzyna, która za przyzwoita cenę oferuje przestrzeń zarezerwowaną dla klasy wyższej. Teraz auto dostępne jest także w wersji opancerzonej.

Skoda Sunroq

Skoda Sunroq - koncepcyjny SUV bez dachu

Każdego roku uczniowie szkoły zawodowej prowadzonej przez Skodę budują swój pierwszy pojazd, oparty o podzespoły istniejących modeli marki. Tym razem na warsztat wzięli model Karoq i przerobili na kabriolet.

Pakiet Komfortowego Snu Skody

Skoda Superb z pakietem Komfortowego Snu

Skoda Superb jest drugim modelem czeskiego producenta, w którym zamówić można będzie wyposażenie ułatwiające spanie podczas jazdy na tylnej kanapie.

Oświetlenie w samochodach

Historia światła – od karbidówki do LED-ów

Historia oświetlenia samochodowego jest nie mniej ciekawa niż historia motoryzacji w ogóle. Oto krótki przewodnik po najpopularniejszych rozwiązaniach w historii.

Wirtualny salon

Wybór samochodu online – o co chodzi?

Przyjazd do salonu, oglądanie samochodu, rozmowa z ekspertem, konfiguracja modelu – wszystkie te czynności są zazwyczaj czasochłonne. Ale są nowe sposoby na wybór nowego samochodu i to bez wychodzenia z domu.

Skoda Vision X

Skoda wchodzi w erę napędów elektrycznych

Skoda planuje w najbliższych kilku latach prawdziwą ekspansję modeli z napędem hybrydowym i elektrycznym. Czego możemy się spodziewać w najbliższym czasie?

Skoda - cyfrowy zestaw wskaźników

Skoda wprowadza cyfrowy zestaw wskaźników

Skoda wprowadza do swojej oferty cyfrowe zestawy wskaźników, czyli wyświetlacz w miejscu tradycyjnych zegarów analogowych. Nowość pojawi się na początek w czterech modelach.

Skoda Laurin & Klement

Laurin & Klement – więcej niż wersja wyposażenia

Skody Superb, Octavia oraz Kodiaq mogą występować w elegancko stylizowanej i bardzo bogato wyposażonej odmianie Laurin & Klement – za tą nazwą kryje się spory kawałek historii motoryzacji.

Systemy bezpieczeństwa

Systemy bezpieczeństwa – jak działają?

Systemy bezpieczeństwa na dobre zadomowiły się w nowych samochodach. Jak działają? Skąd czerpią informacje? W jaki sposób pozwalają uniknąć kolizji? Przyglądamy się im na przykładzie samochodów Skody.

Skoda Kamiq

Nowa Skoda Kamiq - premiera w Pekinie

Skoda Kamiq to trzeci SUV Skody, zaprezentowany w ostatnim czasie. Nowy model zadebiutował w Pekinie. Co wiemy o tym aucie?

1 2 3 ... 12
STRONA 1 z 12