[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Skoda Citigo-e

Skoda wkracza w erę elektromobilności

Skoda już od przeszło trzech lat prowadzi szeroko zakrojone szkolenia związane z wyzwaniami ery elektromobilności, w którą czeski producent wkracza.

Skoda Scala

Skoda z rekordowym wynikiem sprzedaży w lipcu

W lipcu Skoda osiągnęła najlepsze wyniki dostaw w historii. Marka dostarczyła 102 700 sztuk pojazdów do klientów na całym świecie.

Skrzynia biegów DSG

Automatyczna czy manualna skrzynia biegów?

Różnice pomiędzy przekładniami automatyczną i manualną są zasadnicze. Zalety jednych i drugich pokazujemy na przykładzie rozwiązań Skody.

Dziecko w samochodzie

Jak bezpiecznie podróżować z dzieckiem?

Podróż z dzieckiem wymaga od kierowcy cierpliwości i większej koncentracji. Skoda prezentuje rozwiązania, które mogą pomóc w rodzinnych wojażach.

Skoda Fabia 2020

Nowe pakiety dla Skody Fabii

Skoda wprowadza dwa nowe pakiety – Black i Comfort Plus – dla swojego bestsellerowego modelu Fabia.

Klimatyzacja w samochodzie

Skoda prezentuje inteligentny system klimatyzacji

Klimatyzacja jeszcze niedawno temu była synonimem luksusu, dziś jest w standardzie większości modeli, a obecne rozwiązania mocno różnią się od tych sprzed lat.

Skoda Superb w produkcji

Ruszyła produkcja odświeżonej Skody Superb

Skoda przeprowadziła niedawno face lifting flagowego modelu Superb. Samochód wchodzi właśnie do produkcji, a my znamy już jego ceny.

Skoda Scala

Skoda w ofensywie. Mocna połowa roku

W pierwszej połowie 2019 roku Skoda zwiększyła zysk operacyjny i przychody ze sprzedaży. Trwa również modelowa ofensywa marki, w tym wejście w świat elektromobilności.

Skoda Kamiq

Skoda Kamiq. Znamy polskie ceny

Skoda opublikowała cennik jednego z najnowszych modeli, miejskiego SUV-a Kamiq. Najtańszy Kamiq startuje od ponad 67 tys. złotych.

Samochody autonomiczne

Jak bardzo autonomiczne są dziś samochody?

Samochody będą jeździły bez udziału kierowcy. Przyjdzie nam na to jeszcze poczekać, ale przedsmak swoich możliwości auta dają nam już dzisiaj, bo wiele czynności wykonują same.

Skoda Superb Scout

Skoda Superb Scout - najważniejsze fakty

Co począć jeżeli szukasz samochodu z większym prześwitem, ale nie chcesz jeździć SUV-em? Możesz wybrać uterenowione kombi, takie jak Superb Scout. Oto najważniejsze fakty.

Puchar dla zwycięzcy Tour de France projektu Skody

Skoda projektuje trofea dla zwycięzców Tour de France

Projektanci Skoda Design po raz kolejny stworzyli trofea dla zwycięzców wyścigu kolarskiego Tour de France.

1 2 3 ... 28
STRONA 1 z 28