[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Nowa Skoda Superb Kombi

Nowa Skoda Superb Kombi: Gigant

To auto będzie oferowało najwięcej przestrzeni za rozsądne pieniądze. 660 litrów bagażnika z możliwością do powiększenia go do prawie 2000. Oto nowa Skoda Superb Kombi.

Skoda Fabia R5 Combi

Skoda Fabia R5 Combi pokazana na Wörthersee

Skoda już od jakiegoś czasu zapowiadała ten koncept, przygotowany na zlot w Wörthersee. Teraz możemy oglądać Skodę Fabię R5 Combi w pełnej okazałości.

Skoda Snowman

Skoda Snowman: 7-miejscowy czeski SUV

Skoda Snowman będzie prawdopodobnie następcą Yeti. Lecz nieco większym, bo do środka ma wejść siedem osób. Premiera jeszcze w tym roku.

Skoda Funstar: Koncepcyjny pickup na bazie Fabii

Skoda Fabia Pickup. Chcielibyście to zobaczyć? Bardzo proszę! Praktykanci pod opieką Skody zbudowali właśnie takie auto. Nazywa się Funstar. 

Skoda, Fabia, RS

Skoda 24 lata pod skrzydłami Volkswagena

Skoda mocno odczuła socjalistyczne wpływy władzy na swojej skórze. Jednak ciągle walczyła, tworząc chociażby model Favorit, który jeszcze w czasach kapitalizmu cieszył się sporym powodzeniem. Oto jak kształtowała się historia czeskiej marki pod niemieckimi skrzydłami.

Nowa Skoda Superb

Znamy ceny nowej Skody Superb w Polsce

Na Motor Show Poznań 2015 można podziwiać nową Skodę Superb, a już niedługo pojawi się także w salonach. Znamy jej polskie ceny.

Nowa Skoda Superb

Skoda Superb: Będzie też kombi

Skoda Superb to gorąca nowość wprost z Salonu Samochodowego w Genewie. Jednak to nie koniec nowinek od czeskiego producenta, jeszcze w tym roku zaprezentują wersję kombi. 

Nowa Skoda Superb

Ceny nowej Skody Superb w Niemczech

Nie znamy jeszcze polskich cen nowego Superba, ale prawdopodobnie będą one zbliżone do tych niemieckich.

Nowa Skoda Superb

Nowa Skoda Superb - galeria detali i wnętrza

Od premiery Skody Superb minął dokładnie tydzień. Jeśli jeszcze nie macie jej dość, to zapraszamy do naszej galerii zdjęć. Tych zdjęć jeszcze nie widziałeś!

Skoda Fabia Monte Carlo

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: 3 premiery Skody

Skoda na targi motoryzacyjne w Genewie przygotowała 3 modele. Obok, hucznie przywitanego Superba, na czeskim stoisku pojawi się też wzmocniona Octavia vRS 230 i edycja Fabii - Monte Carlo.

Nowa Skoda Superb

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Nowa Skoda Superb

To będzie jedna z najgorętszych premier podczas motoryzacyjnych targów w Genewie. Zobacz, jak wygląda nowa Skoda Superb.

Nowa Skoda Superb

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: W oczekiwaniu na Superba - film

Nowa Skoda Superb nadjedzie już w tym tygodniu. Póki nie możemy zobaczyć jej w całości, Skoda pokazuje nam krótki filmik ukazujący wszystkie generacje Superba. Widać na nim niektóre elementy karoserii najnowszej odsłony.

1 ... 27 28 29
STRONA 28 z 29