[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Autoryzowane Serwisy Skody – dlaczego warto?

Skoda zachęca do korzystania z usług Autoryzowanych Serwisów Skody, które gwarantują wysoką jakość napraw. Co dostajemy w zamian?

AMIS 2019-01-22
Skoda Octavia 2017 Skoda Octavia 2017 1.0 TSI

Kompleksowa obsługa przeprowadzona przez doświadczonych specjalistów, dostęp do oryginalnych części, szybka i skuteczna pomoc, a także atrakcyjne oferty cenowe – to tylko niektóre z korzyści zarezerwowane dla kierowców korzystających z Autoryzowanych Serwisów Skody.

Dzięki dodatkowym usługom oferowanym przez markę: Gwarancji Mobilności i 4Service, Skoda zapewnia najwyższą jakość obsługi na terenie całej Polski.

Dlaczego warto korzystać z Autoryzowanych Serwisów Skody?

W Autoryzowanych Serwisach Skody pracują specjaliści, którzy najlepiej znają się na samochodach tej marki. W ramach kompleksowej obsługi nie tylko naprawią istniejące usterki, ale także sprawdzą wszystkie szczegóły dbając o stan techniczny pojazdu i zapobiegając przyszłym awariom.

Serwis zawsze odbywa się zgodnie z precyzyjnymi wytycznymi producenta. Dzięki temu klienci otrzymują najwyższej jakości obsługę dostosowaną do potrzeb swojego samochodu i mogą zaoszczędzić czas na poszukiwaniu odpowiednich specjalistów.

- Oddając samochód w cudze ręce, chcemy mieć pewność, że są to ręce eksperta. Chcąc zapewnić naszym klientom komfort oraz poczucie bezpieczeństwa, w Autoryzowanych Serwisach Skody zapewniamy starannie wyselekcjonowaną oraz przeszkoloną kadrę. Dzięki temu mogą mieć oni pewność, że zostaną właściwie obsłużeni, a ich samochody będą poddane kompleksowemu serwisowi najwyższej jakości – mówi Justyna Karwucka, Dyrektor Działu Obsługi Posprzedażnej Skoda.

Kolejną zaletą korzystania z serwisów ASO jest dostęp do oryginalnych części dla danego modelu Skody, które przeszły wszystkie niezbędne testy dla części seryjnych. Oryginalne elementy niezbędne do użytkowania samochodu, jego wyposażenia oraz panele, drzwi i maty podłogowe dostarczane są także po zakończeniu okresu gwarancyjnego, do 15 lat po dacie produkcji.

W razie wypadku lub innej, niespodziewanej sytuacji na drodze, Skoda zapewnia szybkie holowanie i pomoc na miejscu zdarzenia. Wszystko w ramach Centrum Napraw Powypadkowych. Korzystając z jego usług możemy też mieć pewność, że holowany po zaistniałym zdarzeniu samochód zostanie przyjęty i zabezpieczony, również po godzinach pracy biura i serwisu.

Klienci CNP zyskują ponadto możliwość naprawy samochodu przy wykorzystaniu najbardziej innowacyjnych technik warsztatowych oraz najnowocześniejszego wyposażenia serwisu, a także pomoc przy formalnościach związanych z likwidacją szkody komunikacyjnej. Pozwala to zaoszczędzić czas i uniknąć dodatkowego stresu. Każdemu kierowcy przysługuje także samochód zastępczy oraz dedykowany doradca ds. Zarządzania Naprawami Powypadkowymi.

Gwarancja Mobilności

Właściciele nowych i używanych samochodów nie muszą martwić się o pomoc w przypadku nagłej awarii podczas podróży rodzinnej lub służbowej. W ramach usługi Gwarancji Mobilności, obowiązującej przez 2 lata od momentu zakupu pojazdu, otrzymają bezpłatną, profesjonalną pomoc w razie wypadku, unieruchomienia pojazdu spowodowanego brakiem paliwa lub jego ewentualnej kradzieży.

Dodatkowo, po upływie okresu gwarancyjnego, robiąc przegląd okresowy w dowolnym Autoryzowanym Serwisie Skody, usługa odnawia się automatycznie na kolejny rok.

Kierowcy, którzy nie posiadają tego produktu, a ich auta przekroczyły okres gwarancyjny, mogą skorzystać z Assistance Skody odpłatnie na terenie całej Polski, na preferencyjnych warunkach. W zależności od zaistniałej sytuacji na drodze mogą liczyć na dojazd pomocy drogowej na miejsce zdarzenia, naprawę pojazdu lub holowanie go i przewóz pasażerów do najbliższego Autoryzowanego Serwisu Skody.

Program 4Service

Dzięki Programowi 4Service właściciele samochodów starszych niż 4 lata mają dostęp do najwyższej jakości, kompleksowej obsługi w ramach Autoryzowanych Serwisów Skody. Ponadto im starszy samochód, tym wyższy rabat można otrzymać na oryginalne części i usługi dostosowane do konkretnych modeli Skody. W przypadku aut liczących powyżej 6 lat rabat na oryginalne części wynosi 20 proc., natomiast na usługi serwisowe 30 proc. Dzięki temu klienci otrzymują najwyższej jakości obsługę zapewniającą bezpieczeństwo jazdy w korzystnej ofercie cenowej.

Szczegółowe informacje na temat korzystania z usług w ramach Autoryzowanych Serwisów Skody dostępne są na stronie internetowej.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 37 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

ŠKODA MAGAZYN nr 03/2020

Nazwa Monte Carlo znaczy wiele dla Skody – teraz trafia ona również do najnowszego crossovera, modelu Kamiq. Auto wyróżnia się zadziorną stylizacją. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 02/2020

Coraz większa liczba samochodów o wysokich osiągach jest napędzana hybrydowymi układami napędowymi. Dziś ta technika pojawia się nawet w usportowionych kompaktach. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 01/2020

Czy dziś lepiej wybrać samochód hybrydowy czy elektryczny, a może jednak coś pomiędzy nimi, czyli hybrydę typu plug-in? czytaj dalej >>