[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Elektryczna Skoda w Szanghaju

Na nadchodzących targach Shanghai Motor Show producent z Mladej Boleslav zamierza zaszokować szeroką publiczność. Czesi szykują elektryczny samochód.

2017-03-26
Skoda Superb skóra

"W Szanghaju pokażemy niespodziankę, która da nam obraz tego, jak będą wyglądać elektryczne auta Skody" - obiecał Bernhard Maier, CEO marki Skoda. Studyjny model elektrycznej Skody będzie nawiązywał do modeli z nadwoziem coupe. Z kolei przód samochodu ma przypominać ten z najnowszego SUV-a z Czech, Skodę Kodiaq.

Model koncepcyjny to otwarta furtka dla seryjnych, elektrycznych modeli Skody. Pierwszym z nich ma być wersja plug-in hybrid na bazie Superba. Auto zadebiutuje w 2019 r. Pierwszy seryjny model z Mladej Boleslav zasilany tylko i wyłącznie prądem trafi na rynek w 2020 roku.

"To będzie bardzo duży krok naprzód. Dla marki to nowa technologia. Samochód elektryczny musi być inny, tak jak możliwości, które są znacznie większe, niż mieliśmy z tym do czynienia w przeszłości" - skomentował w jednym z wywiadów prezes Skody. "Do 2020 roku infrastruktura będzie znacznie lepiej przygotowana pod auta elektryczne. Skoda nie musi być liderem w każdej nowej technologii, która wchodzi na rynek. Analizujemy to co jest pomocne dla naszych klientów, co jest odpowiednie, na wyciągnięcie ręki i oczywiście co jest dostępne dla nich" - dodał Bernhard Maier.

Technikę elektrycznych aut Skoda podzieli z macierzystym koncernem z Wolfsburga. Volkswagen ma specjalną płytę podłogową przygotowaną pod elektryczne samochody. Poza tym Audi także zapowiedziało, że wprowadzi na rynek elektrycznego SUV-a.