[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Funkcjonalne wnętrze, czyli Simply Clever

Samochód powinien być wygodny, ekonomiczny i ładny, ale przede wszystkim praktyczny. Na pokładzie nowych modeli Skody można znaleźć kilkadziesiąt sprytnych rozwiązań, których użyteczność docenisz każdego dnia.

amis 2019-08-29
Simply Clever Rozwiązania zwiększające funkcjonalność

Pewnie często zastanawiasz się, dlaczego Twoje auto nie ma haczyków czy siatek, które pomogłyby umocować torby z zakupami, schowka na smartfon, z którego nie wypadłby podczas hamowania albo sprzętu, który przydałby się podczas mrozu lub deszczu? Takie rozwiązania, noszące wspólną nazwę Simply Clever, ma Skoda. To proste i niedrogie gadżety, które wspierają kierowcę i pasażera w walce z codziennymi problemami. W Skodzie Superb w zależności od wersji wyposażenia znajdziesz ich niemal 30! Pierwszym był klips na bilety parkingowe zamontowany przy przedniej szybie w Fabii pierwszej generacji. Dzisiaj elementy Simply Clever to m.in. skrobaczka do szyb, elastyczna linka w kieszeniach drzwi do przytrzymywania gazet, czy schowek na odpadki z wymiennymi workami także montowany w kieszeni drzwi. W bagażniku umieszczono zestaw elastycznych siatek, rzepy przytrzymujące pakunki, haczyki, na których można powiesić torby z zakupami.

Simply Clever, czyli po prostu sprytne rozwiązania, to proste gadżety, które pozwalają radzić sobie z drobnymi wyzwaniami dnia codziennego

ZESTAW SIATEK I HACZYKÓW
Siatka pod półką pomieści lekkie rzeczy, które warto mieć pod ręką. Ta na podłodze bagażnika unieruchomi ciężary, a dwie poprzeczne dzięki haczykom stworzą dodatkową przestrzeń na bagaż.

Rozwiązania zwiększające funkcjonalność

Zobacz też: Jak bardzo już dziś samochody są autonomiczne?

Simply Clever Rozwiązania zwiększające funkcjonalność

PARASOLKI W DRZWIACH
Wystarczy moment i parasol rozłożony. Specjalny schowek jest wodoszczelny i ma odpływ wody, dlatego można do niego schować nawet mokry parasol. W Skodzie są w większości modeli, a Superb ma nawet dwa takie parasole.

Simply Clever Rozwiązania zwiększające funkcjonalność

SKROBACZKA POD RĘKĄ
Nigdy nie wiadomo gdzie jest. W bagażniku? Pod fotelem? Po co szarpać sobie nerwy – skrobaczka do szyb w każdej Skodzie znajduje sie pod klapką wlewu paliwa. Jest poręczna i nie zarysuje szyby.

Simply Clever Rozwiązania zwiększające funkcjonalność

PRZENOŚNA LAMPKA
Koniec z wymianą przebitej opony w ciemnościach – jednym kliknięciem wystarczy zdemontować lampkę z bagażnika i dzięki magnesowi przyczepić ją np. do karoserii. Może też służyć jako latarka.

Zobacz też: Tak zmieniły się samochody przez ostatnie 50 lat

Simply Clever Rozwiązania zwiększające funkcjonalność

GNIAZDO 230V
Rozładowany laptop? Wystarczy podpiąć go zwykłą wtyczką do gniazda 230V, które znajduje się w tunelu środkowym. Takie rozwiązanie pozwala na szybsze naładowanie baterii niż przez kabel USB.

Simply Clever Rozwiązania zwiększające funkcjonalność

UCHWYT NA TABLET
W Superbie można mieć aż trzy takie uchwyty: dwa na zagłówkach przednich foteli, jeden w podłokietniku. Ten ostatni jest szczególnie praktyczny, gdy potrzebujemy mieć tablet w zasięgu ręki w trakcie jazdy

Zobacz też: Jak bezpiecznie podróżować z dzieckiem?

ŠKODA MAGAZYN nr 03/2020

Nazwa Monte Carlo znaczy wiele dla Skody – teraz trafia ona również do najnowszego crossovera, modelu Kamiq. Auto wyróżnia się zadziorną stylizacją. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 02/2020

Coraz większa liczba samochodów o wysokich osiągach jest napędzana hybrydowymi układami napędowymi. Dziś ta technika pojawia się nawet w usportowionych kompaktach. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 01/2020

Czy dziś lepiej wybrać samochód hybrydowy czy elektryczny, a może jednak coś pomiędzy nimi, czyli hybrydę typu plug-in? czytaj dalej >>