[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Nowa Fabia na żywo w Wirtualnym Salonie Skody

Zanim nowa Skoda Fabia trafi do większości salonów dealerskich, wszyscy klienci mogą obejrzeć ją na żywo, na ekranie komputera lub smartfona, w Wirtualnym Salonie Skody.

MS 2018-08-28
Skoda Fabia w Wirtualnym Salonie Skody Skoda Fabia w Wirtualnym Salonie Skody

Podczas indywidualnej prezentacji profesjonalny doradca udzieli informacji na temat wyposażenia standardowego, nowych pakietów promocyjnych i pozostałych funkcjonalności modelu Fabia. Samochód można zobaczyć również  w transmisji  na żywo w ramach Interaktywnej Akademii Skody.

Prezentacja na żywo, w Wirtualnym Salonie Skody, pozwala doświadczyć wizyty w salonie z dowolnego miejsca w Polsce i zagranicą. Zapewnia dostęp do wiedzy na temat cech samochodu, jego wyposażenia czy zastosowanych w nim systemów bezpieczeństwa.

Co najważniejsze, na życzenie klienta doradca pokaże każdy, nawet najdrobniejszy szczegół prezentowanego modelu. To idealne rozwiązanie zarówno dla osób zabieganych, jak i dla tych, którzy chętnie korzystają z najnowszych rozwiązań technologicznych.