[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Nowa Fabia na żywo w Wirtualnym Salonie Skody

Zanim nowa Skoda Fabia trafi do większości salonów dealerskich, wszyscy klienci mogą obejrzeć ją na żywo, na ekranie komputera lub smartfona, w Wirtualnym Salonie Skody.

MS 2018-08-28
Skoda Fabia w Wirtualnym Salonie Skody Skoda Fabia w Wirtualnym Salonie Skody

Podczas indywidualnej prezentacji profesjonalny doradca udzieli informacji na temat wyposażenia standardowego, nowych pakietów promocyjnych i pozostałych funkcjonalności modelu Fabia. Samochód można zobaczyć również  w transmisji  na żywo w ramach Interaktywnej Akademii Skody.

Prezentacja na żywo, w Wirtualnym Salonie Skody, pozwala doświadczyć wizyty w salonie z dowolnego miejsca w Polsce i zagranicą. Zapewnia dostęp do wiedzy na temat cech samochodu, jego wyposażenia czy zastosowanych w nim systemów bezpieczeństwa.

Co najważniejsze, na życzenie klienta doradca pokaże każdy, nawet najdrobniejszy szczegół prezentowanego modelu. To idealne rozwiązanie zarówno dla osób zabieganych, jak i dla tych, którzy chętnie korzystają z najnowszych rozwiązań technologicznych.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY