[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Poznań Motor Show 2018: Skoda stawia na bezpieczeństwo

"Bezpieczeństwo klasy Š" to tytuł ekspozycji marki Skoda podczas Poznań Motor Show 2018, rozpoczynającego się 5 kwietnia dniem prasowym.

MS 2018-04-03
Skoda na Poznań Motor Show 2018 Skoda na Poznań Motor Show 2018

Modele Skody wyposażane są w wiele nowoczesnych technologii, zwłaszcza na polu systemów bezpieczeństwa wspierających kierowcę. Wśród systemów znajdujących się w poszczególnych modelach marki Skoda, znaleźć można rozwiązania znane z wyższych segmentów samochodowego rynku.

Wspomnieć można chociażby system kamer AREA VIEW, BLIND SPOT DETECT (funkcja monitorowania martwego pola w lusterkach) czy PEDESTRIAN MONITOR, system hamowania awaryjnego w przypadku wykrycia pieszych przed pojazdem.

Goście tegorocznej edycji Poznań Motor Show będą mieli okazję nie tylko zapoznać się z wieloma systemami bezpieczeństwa stosowanymi w autach najpopularniejszej marki w Polsce, ale i doświadczyć wielu z nich na zewnętrznej strefie "Bezpieczeństwo klasy Š".

Na ekspozycji mierzącej 3800 m kw., zaplanowano trzy różne strefy: place manewrowe, strefę symulatorów zdarzeń drogowych oraz strefę technologiczną.

Pierwsza z zadaszonych stref prezentować będzie symulatory zdarzeń drogowych. Na uczestników strefy będzie czekał symulator zderzeń, który ukaże siły oddziaływujące na pasażera samochodu, ulegającego zderzeniu z przeszkodą. Kolejną atrakcją w strefie będzie symulator dachowania.

Dzięki rozwiązaniom w strefie technologicznej, goście będą mogli poznać auta czeskiej marki w niecodzienny, niedostępny nigdzie indziej sposób. Dla uczestników zaplanowano trzy stanowiska, a każde z nich będzie pozwalało na testowanie wybranych systemów bezpieczeństwa. Przygotowano m.in. interaktywne gry oparte o gogle VR Oculus Rift oraz okulary holograficzne Hololens.

Uczestnicy targów będą mogli poruszać się samochodami w asyście instruktorów Skoda Auto Szkoły i testować systemy w realnie odtworzonych sytuacjach drogowych na czterech placach manewrowych. Dwa spośród nich przeznaczone zostaną do zaprezentowania systemu Area View, który zapewnia kierowcy duży komfort manewrowania na ograniczonej przez przeszkody powierzchni. System będzie wykrywał wszystkie znajdujące się w pobliżu zagrożenia i informował o nich uczestnika.

Na kolejnych placach zaplanowano test asystenta jazdy z przyczepą (TRAILER ASSIST) oraz systemu hamowania awaryjnego w przypadku wykrycia pieszych przed pojazdem (PEDESTRIAN MONITOR).