[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Premiery Skody w Genewie - Skoda Octavia RS Challenge Plus

Na salonie samochodowym Skoda pokaże kilka nowości, a wśród nich pakiet Challenge Plus dla Octavii RS 245 czy wyświetlacz w miejscu zegarów dla Octavii, Superba i Kodiaqa.

MS 2018-02-23
Skoda Octavia RS 245 Skoda Octavia RS 245

Na nadchodzące międzynarodowe targi samochodowe w Genewie Skoda przygotowała szereg nowości. Na stoisku marki wszystkie oczy będą z pewnością skierowane na nowy model koncepcyjny Skoda Vision X, który pokaże kierunek rozwoju gamy modelowej.

Swoje światowe debiuty będą świętowały także odświeżona Skoda Fabia oraz Skoda Kodiaq L&K, jako topowa wersja wyposażenia flagowego SUV-a marki. Na stoisku zostanie pokazana także Skoda Octavia RS z pakietem Challenge Plus. Oprócz tego, swój debiut zaliczą tam także cyfrowe zestawy wskaźników dla modeli: Octavia, Kodiaq i Superb.

Skoda Octavia RS 245 Challenge Plus

Skoda Octavia RS zostanie zaprezentowana z opcjonalnym pakietem Challenge Plus, który oferuje dodatkowe elementy stylistyczne i wyposażenia. Producent trzyma wygląd samochodu w tajemnicy, ale wszystko zostanie ujawnione już za kilkanaście dni, podczas dni prasowych salonu samochodowego w Genewie.

Skoda - cyfrowe zegary Skoda - cyfrowe zegary

Cyfrowy zestaw wskaźników

Zaprezentowany po raz pierwszy przy okazji debiutu kompaktowego SUV-a Karoq cyfrowy zestaw wskaźników z personalizacją ustawień, w Genewie zostanie przedstawiony także w modelach Octavia, Kodiaq i Superb. Ekran o przekątnej 12,3 cala oddaje do dyspozycji kierowcy cztery podstawowe widoki wskaźników, które mogą być indywidualnie konfigurowane.

Skoda Suberb Combi 2.0 TSI L&K 4x4

Nowy silnik dla Skody Superb

Na targach w Genewie zadebiutuje także nowy wariant silnikowy modelu Superb - 2.0 TSI o mocy 272 KM, w połączeniu z nową siedmiobiegową automatyczną przekładnią DSG. Flagowa limuzyna Skody będzie dostępna także ze zaktualizowanymi elementami wyposażenia: poszerzona została funkcja bez kluczykowego dostępu do auta KESSY, zaś nastrojowe oświetlenie kabiny Ambiente będzie mogło być sprzężone z wybranym trybem jazdy.

Skoda Fabia po face liftingu Skoda Fabia

Skoda Fabia po face liftingu

Mocne wejście w Genewie zaliczy także odświeżona Skoda Fabia. Zmodyfikowana została stylistyka przedniego i tylnego pasa nadwozia. Po raz pierwszy dla tego modelu dostępne są światła wykonane w technologii LED zarówno z przodu, jak i z tyłu.

W środku odświeżony efekt tworzą zaktualizowana deska rozdzielcza oraz nowy System Infotainment SWING o przekątnej wyświetlacza 6,5 cala. Gama silnikowa obejmie cztery jednostki o mocy od 60 do 110 KM.

Skoda Kodiaq Laurin&Klement Skoda Kodiaq Laurin&Klement

Skoda Kodiaq L&K

Nowa Skoda Kodiaq w topowej odmianie Laurin&Klement to flagowy model, który wyróżnia się unikalnymi detalami stylistycznymi oraz bogatym wyposażeniem.

Ekskluzywna odmiana dużego SUV-a Skody robi duże wrażenie z zewnątrz poprzez dziewiętnastocalowe obręcze kół ze stopów lekkich o wzorze SIRIUS, przednie światła wykonane w technologii LED, grill z chromowanym ożebrowaniem oraz zarezerwowaną tylko dla tej wersji stylizację zderzaków.

W kabinie elegancką atmosferę buduje skórzana tapicerka oraz ozdobne dekory L&K. Przy okazji debiutu tej wersji zaktualizowana została gama napędowa modelu KODIAQ. Debiutuje w niej silnik 1.5 TSI o mocy 150 KM, a jednostka 2.0 TSI generuje teraz 190 KM.

Skoda Vision X Skoda Vision X

Skoda Vision X

Wreszcie gwiazda genewskiego stoiska Skody - model koncepcyjny Vision X, który przedstawia wizję trzeciego modelu z powiększającej się rodziny SUV-ów. Model studyjny napędza innowacyjny, hybrydowy układ napędowy, łączący silnik elektryczny z czterocylindrową, turbodoładowaną jednostką benzynową.

Więcej o premierach Skody i innych producentów dowiecie się z naszego serwisu specjalnego Genewa 2018.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 37 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY