REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda Enyaq iV z opcjami Design Selections

Skoda przedstawia zupełnie nową strukturę wyboru wyposażenia dla nowego elektrycznego SUV-a Enyaq iV. Mowa o opcjach Design Selections, pozwalających na personalizację wnętrza.

2020-11-09
Skoda Enyaq iV - wnętrze fot. materiały prasowe
Skoda Enyaq iV - wnętrze

Wraz z modelem Enyaq iV pojawiło się kilka opcji indywidualnego wyboru stylu pojazdu – Design Selections. Są one inspirowane nowoczesnym wnętrzarstwem znanym ze współczesnych mieszkań. Poszczególne opcje Design Selections różnią się między sobą m.in. tapicerką, elementami ozdobnymi, deską rozdzielczą, użytymi materiałami oraz wyglądem dywaników, konsoli środkowej i oświetlenia wnętrza.

Głosuj w konkursie Best Cars 2021 i wygraj Subaru Forester

Wnętrza samochodów inspirowane nowoczesnymi mieszkaniami

Podstawowy model Enyaq 50 iV oferuje minimalistyczną opcję Studio. Opcja Loft dostępna w standardzie w wersji Enyaq 60 iV jest zainspirowana nowoczesnymi mieszkaniami młodych rodzin. Dwupoziomową deskę rozdzielczą wykończono dwoma kolorami. Inne opcje Design Selections dostępne są w wyposażeniu dodatkowym. Lodge reprezentuje „zrównoważony charakter i innowację”, Lounge to „jakość i ekskluzywność”, a Suite i ecoSuite oferują luksusowe detale. W wersji Enyaq RS iV opcja RS Lounge podkreśla sportowy charakter pojazdu, z kolei opcja RS Suite to ta elegancka.

– Nowa koncepcja designu modelu Enyaq iV łączy cechy przestronnego miejsca oraz strefy wypoczynkowej. Po raz pierwszy oferujemy nasze nowe opcje Design Selections. Przypominają one nowoczesne przestrzenie mieszkalne, charakteryzując się doskonale dobranymi kolorami oraz materiałami. Ponadto proponujemy przejrzyście skonstruowane pakiety opcji zawierające różne motywy stylistyczne, z kilkoma dodatkowymi możliwościami dostępnymi dla każdego modelu. Oznacza to, że możemy zapewnić klientom wybór, który jest jasny i prosty, a jednocześnie wyjątkowy – podkreśla Norbert Weber, dyrektor ds. projektowania wnętrz Skoda.

Materiały ekologiczne

W opcjach Lodge i ecoSuite Skoda postawiła na zrównoważony rozwój. Tapicerka w opcji Lodge wykonana jest w 40 proc. z certyfikowanej wełny, spełniającej surowe wymogi firmy Woolmark. Znak Wool Blend Performance jest zastrzeżony dla produktów mających w swoim składzie od 30 proc. do 49,9 proc. certyfikowanej wełny. Pozostałe 60 proc. to poliester pochodzący z recyklingowanych butelek PET. Jak podkreślił Weber, unikatowa tkanina sprawia, że podróżowanie modelem Enyaq iV staje się jeszcze większą przyjemnością.

Obicia foteli mają przyjemną fakturę i zapewniają komfortową temperaturę. Skórzana tapicerka w odcieniu koniaku dostępna w opcji ecoSuite Design Selection jest wytwarzana w zrównoważony sposób. Skórę użytą do jej produkcji garbuje się przy pomocy wyciągów z liści oliwnych.

Kilka prostych kroków do konfiguracji

Skoda przeorganizowała dostępność wyposażenia dodatkowego i zmieniła strukturę wyboru wersji podstawowych, aby konfigurowanie modelu Enyaq iV było jeszcze łatwiejsze. Uproszczono również proces składania zamówienia, który teraz jest bardziej przyjazny dla użytkownika. By zamówić spersonalizowany model Enyaq iV, wystarczy zaledwie kilka kliknięć.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 51 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY
ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

Skoda Octavia występuje w wielu wersjach różniących się poziomem wyposażenia i stylizacją, a nowa odmiana Scout jest najbardziej wszechstronną z nich – auto jest dynamiczne, bogato wyposażone i ma zdolności do jazdy poza asfaltem. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

Elektryczny SUV Skody może występować w kilku wersjach różniących się stylizacją wnętrza – ich kolory i wzornictwo nawiązują do popularnych nurtów w wykończeniu wnętrza domu. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

Skoda Octavia RS po raz pierwszy oferowana jest w takiej wielu odmianach. Najciekawszą z nich jest wersja hybrydowa z układem napędowym o mocy 245 KM. czytaj dalej >>