[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skoda Fabia: komfort i przestronność

Skoda Fabia jest samochodem idealnym do miasta, ale świetnie sprawdza się również podczas wakacyjnych podróży, szczególnie w wersji kombi. Co kryje to niespełna czterometrowe auto?

MS 2018-09-05
Skoda Fabia po face liftingu Skoda Fabia

Skoda Fabia może pochwalić się ponadprzeciętną przestronnością. Kompaktowy, niespełna 4-metrowy samochód posiada miejsce dla pięciu pasażerów i wyposażony jest w jeden z największych bagażników w swoim segmencie, o pojemności wynoszącej minimalnie 330 litrów (w wersji hatchback). Funkcjonalność nowego modelu Skody sprawia, że samochód idealnie nadaje się zarówno do codziennej jazdy, jak i do wakacyjnych podróży.

Dużo przestrzeni dzięki przemyślanej konstrukcji

Pomimo kompaktowych wymiarów — długości 3997 mm i rozstawu osi 2470 mm — w Skodzie Fabii może komfortowo podróżować pięciu pasażerów. Oferowany w wersji hatchback bagażnik po złożeniu oparć tylnych siedzeń osiąga pojemność nawet 1 150 litrów.

Jeden z największych bagażników w swoim segmencie (od 530 litrów do maksymalnie 1 395 litrów) dostępny jest w Skodzie Fabia Combi, która mierzy 4 262 mm długości. Taka przestrzeń sprawia, że nowa Skoda Fabia to model, który sprawdzi się jako samochód singla, lubiącego częste podróże, ale także mniejszej rodziny.

Skoda Fabia po face liftingu Skoda Fabia

Jeszcze większy komfort

W nowej wersji Skody Fabia zaktualizowany został wygląd wskaźników. Okrągłe zegary są teraz bardziej czytelne. Komfort gwarantuje także dostępny w standardowym wyposażeniu wersji Style i Monte Carlo podświetlany schowek w konsoli środkowej, który ułatwia poszukiwanie przechowywanych przedmiotów w ciemności.

O dobre samopoczucie oraz bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów dbają też nowi asystenci jazdy. Skoda Fabia może być teraz wyposażona w BLIND SPOT DETECT, czyli czujnik martwego pola, który wykrywa pojazdy znajdujące się poza zasięgiem lusterek samochodowych i informuje o nich kierowcę w trakcie wyprzedzania lub zmiany pasa ruchu.

W standardzie znajduje się również pomocna funkcja EASY LIGHT ASSIST, która automatycznie włącza światła mijania, wtedy kiedy są one potrzebne. Bogatsze wyposażenie standardowe obejmuje także m.in. nowe reflektory ze światłami do jazdy dziennej LED czy system ruszania pod wzniesienia HILL HOLD CONTROL.

Skoda Fabia po face liftingu Skoda Fabia

Stylowe wnętrze

Wnętrze Skody Fabia łączy funkcjonalność i elegancję. Wersje Ambition, Style i Monte Carlo zostały wyposażone w stylowe elementy, takie jak dwukolorowa tapicerka z  szwem na panelach bocznych drzwi i opcjonalnym podłokietniku czy dostępne opcjonalnie fotele sportowe z kontrastowym przeszyciem.

Dodatkowo nowa Fabia oferuje także opcje spersonalizowanego wyposażenia, w tym pakiet Dynamic z czarnymi fotelami sportowymi, wielofunkcyjną kierownicą sportową, ozdobnymi nakładkami na pedały i sportowym zawieszeniem.