[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skoda Karoq - oto następca Yeti!

Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.

Sebastian Kościółek 2017-04-28
Skoda Karoq Skoda Karoq

Od kilku tygodni nie ustawały plotki na temat kolejnej generacji modelu Yeti. W końcu czeski producent potwierdził spekulacje. Nowy model otrzymał nazwę Karoq, a w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia SUV-a opublikowane przez producenta.

Skoda Karoq Skoda Karoq

Skoda Karoq powstała na nowoczesnej płycie podłogowej MQB, która od jakiegoś czasu jest wykorzystywana do budowy większości kluczowych modeli produkowanych przez koncern Volkswagen.

Kompaktowy SUV nawiązuje stylistyką do większego Kodiaqa, ale jego technologicznym bliźniakiem jest Seat Ateca. auto mierzy 4382 mm długości, 1841 mm szerokości, 1605 mm wysokości. Rozstaw osi wynosi 2638 mm (napęd na przód) i 2630 mm (wersja AWD). Bagażnik pomieści 521 litrów, a po złożeniu tylnej kanapy przestrzeń rośnie do 1810 litrów. 

Skoda Karoq Skoda Karoq

Pod maską będą do wyboru dwa silniki benzynowe i trzy wysokoprężne. Zakres mocy to 115 - 190 KM. W ofercie nie zabraknie nowego silnika 1.5 TSI z systemem dezaktywacji cylindrów, a w topowej odmianie 2.0 TDI nie zabraknie skrzyni DSG i napędu 4x4 w standardzie. W niższych wersjach za takie dodatki trzeba będzie dopłacić.

Skoda Karoq Skoda Karoq

Na pokładzie nowego modelu nie zabraknie nowoczesnych rozwiązań związanych z rozrywką i bezpieczeństwem. Na liście wyposażenia znajdziemy system multimedialny z dotykowym ekranem i obsługą Apple CarPlay i Android Auto. Pod względem wyposażenia Karoq będzie podobnie wyposażony jak Octavia czy Kodiaq. 

Skoda Karoq Skoda Karoq

Oficjalna prezentacja Skody Karoq odbędzie się 18 maja w Sztokholmie, a dla szerszej publiczności model będzie dostępny na targach we Frankfurcie. W salonach pojawi się jeszcze przed końcem tego roku.