[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skoda Kodiaq RS – zdjęcia wnętrza

Skoda buduje napięcie przed premierą mocnej, rasowej Skody Kodiaq RS, która zaplanowana jest na 2 października, w czasie pierwszego dnia prasowego salonu samochodowego w Paryżu.

MS 2018-09-27
Skoda Kodiaq RS 2018 Skoda Kodiaq RS 2018, fot. Skoda

Nie ma w ostatnim czasie tygodnia, żeby choć jedna informacja dotycząca nowej Skody Kodiaq RS nie ujrzała światła dziennego. Nie inaczej jest i tym razem. Na dosłownie kilka dni przed długo wyczekiwaną prezentacją najszybszego siedmiomiejscowego SUV-a na Północnej Pętli toru Nurburgring producent wypuścił w świat trzy zdjęcia wnętrza auta.

Kabina debiutującej na dniach Skoda Kodiaq RS to połączenie przestronnej i komfortowej przestrzeni oraz praktyczności. Już na pierwszy rzut oka sportowym charakterem wyróżniają się fotele ze zintegrowanymi zagłówkami.

Czerwone detale widoczne m.in. w nowym emblemacie RS kontrastują z perforowaną Alcantarą, nadając wnętrzu agresywnego, drapieżnego stylu. Przykuwające uwagę czerwone przeszycia znaleźć można m.in. na centralnym podłokietniku, ale i na boczkach drzwiowych.

Skoda Kodiaq RS 2018 Skoda Kodiaq RS 2018, fot. Skoda

Skoda Kodiaq RS to „gwarancja komfortu i emocji”, jak pisze o niej producent. Wymagający kierowcy docenić mogą wielofunkcyjną kierownicę, która została utrzymana w sportowym duchu, podkreślonym przez znajdujący się na niej emblemat RS.

Pozostałe elementy, takie jak elegancka tablica rozdzielcza, czarna podsufitka czy nakładki na pedały wykonane ze stali nierdzewnej, dopełniają całości efektu i tworzą dynamiczny wygląd Skody Kodiaq RS.

Skoda Kodiaq RS 2018 Skoda Kodiaq RS 2018, fot. Skoda

Pierwszy SUV marki w gamie rasowych modeli RS to samochód, który pozwoli kierowcy doświadczyć niezapomnianych wrażeń, skoro ten 240-konny SUV sprostał wymaganiom stawianym przez tor Nordchleife. Dostępny w wersji 5- i 7-miejscowej pojazd jest przy tym mistrzem przestronności.

Więcej o Skodzie Kodiaq RS dowiemy się już 2 października, podczas prezentacji na salonie samochodowym w Paryżu, gdzie redakcja Auto Motor i Sport będzie obecna. Zapraszamy do śledzenia relacji w naszym serwisie specjalnym poświęconym paryskim targom oraz na naszym facebookowym profilu.