[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skoda Kodiaq Scout 4x4 w Genewie

Czesi idą za ciosem i pokazują drugą wersję Kodiaqa. Auto z dopiskiem Scout ma offroadowe dodatki, a swoją premierę będzie miało na tragach Genewa 2017.

Bartosz Broński 2017-01-26
Skoda Kodiaq Scout Skoda Kodiaq Scout

Kodiaq Scout ma przyciemnione szyby z tyłu, do tego osłony nadkoli, progów oraz zderzaków wykonane z tworzywa, szare obudowy lusterek bocznych i obramowanie osłony chłodnicy. Do tego auto w standardzie ma 19-calowe obręcze kół, z nowym wzorem. Na nadwoziu nie zabrakło emblematów "Scout" znanych z uterenowionej Octavii.

Nowa wersja czeskiego SUV-a bazuje na wersji wyposażenia Ambition. Do tego samochód posiada w standardzie pakiet osłon pod podwoziem oraz zestaw czujników z przodu i z tyłu. Na pokładzie dostępny jest także układ Driving Mode Select, który pozwala na wybór spośród kilku trybów ustawień silnika, skrzyni, klimatyzacji i układu kierowniczego:

 • Eco
 • Comfort
 • Normal
 • Sport
 • Individual
 • Snow

Skoda nie przedstawia zdjęcia wnętrza, ale wskazuje, że wersja Scout będzie wyróżniać się m.in. tapicerką wykonaną z alcantary, LED-owym system oświetlenia kabiny dostępnym w 10 kolorach, stalowymi nakładkami pedałów oraz 8-głośnikowym zestawem audio.

Skoda Kodiaq Scout Skoda Kodiaq Scout

Skoda Kodiaq Scout silniki:

 • 1.4 TSI - 150 KM (0-100 km/h w 9,8 s i prędkość maksymalna 197 km/h)
 • 2.0 TSI - 180 KM (0-100 km/h w 8 s i 207 km/h)
 • 2.0 TDI - 150 KM (0-100 km/h w 9,5 s i 197 km/h)
 • 2.0 TDI - 190 KM (0-100 km/h w 8,9 s i 210 km/h)
Skoda Kodiaq Scout Skoda Kodiaq Scout

Właściwości terenowe Kodiaqa Scout:

 • prześwit - 194 mm
 • kąt rampowy - 19,7 stopni
 • kąt natarcia - 22 stopni
 • kąt zejścia - 23,1 stopni
Skoda Kodiaq Scout Skoda Kodiaq Scout

Opcjonalnie do Scouta można zamówić adaptacyjne zawieszenie DCC. W standardzie auto ma elektronicznie blokowany mechanizm różnicowy oraz asystenta zjazdu ze wzniesienia i system zapobiegający stoczeniu się auta. 

Skoda Kodiaq Scout Skoda Kodiaq Scout

Wśród systemów wspomagających na pokładzie Kodiaqa Scout można znaleźć m.in. asystenta jazdy z przyczepą, system widoku 360 stopni, monitorujący martwe pole czy ostrzeżenie o zbliżającym się pojeździe podczas cofania autem.