[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skoda Kodiaq Sportline wjeżdża do polskich salonów

Skoda Kodiaq Sportline to kolejna wersja, które uzupełnia rodzinę największego SUV-a czeskiej marki.

MS 2017-11-14
Skoda Kodiaq Sportline Skoda Kodiaq Sportline

Gamę rodziny Kodiaq na polskim rynku uzupełnia kolejna wersja. Po modelu Kodiaq Scout, teraz nowy, duży SUV Skody pokazuje swoje usportowione oblicze.

Kodiaq Sportline wyróżnia się detalami nadającymi sportowego ducha zarówno nadwoziu, jak i wnętrzu, a nowe wzory obręczy kół ze stopów metali lekkich w rozmiarze 19 i 20 cali sprawiają, że auto wyróżnia się na drodze. Oprócz nich, efekt budują także specjalne oznaczenia modelu i nowe detale stylistyczne zderzaków.

Inny niż w "zwykłych" wersjach charakter odczuwa się też w kabinie, gdzie wyposażenie poziomu AMBITION zostało wzbogacone o wiele dodatkowych elementów. Wśród nich są m.in.:

 • sportowe siedzenia,
 • tapicerka częściowo wykonana z Alcantary i skóry,
 • srebrne przeszycia tapicerki,
 • nakładki na pedały w srebrnym kolorze.
Skoda Kodiaq Sportline Skoda Kodiaq Sportline

Czysto sportowym detalem jest nowy zestaw wskaźników, znajdujących się w menu systemu infotainment, który wyświetla dodatkowe informacje przydatne podczas dynamicznej jazdy:

 • siłę przeciążenia,
 • ciśnienie turbodoładowania,
 • chwilową moc silnika,
 • temperaturę oleju,
 • temperaturę cieczy chłodzącej.
Skoda Kodiaq Sportline Skoda Kodiaq Sportline

Dynamiczne właściwości jezdne zapewnić ma układ napędowy, na który składają się jednostki TSI i TDI o mocy od 150 do 190 KM, dostępne również z napędem 4x4 oraz wyborem profilu jazdy DRIVING MODE SELECT.

Poza wymienionymi już elementami, Kodiaq Sportline ma wyposażenie, które w tej wersji obejmuje standardowo między innymi:

 • reflektory przednie w technologii Full LED,
 • kolorowy wyświetlacz Maxi-DOT,
 • nastrojowe oświetlenie kabiny AMBIENTE, 
 • elektrycznie składane lusterka, które oświetlają drogę przy wchodzeniu i wychodzeniu z samochodu.  
Skoda Kodiaq Sportline Skoda Kodiaq Sportline

Ta wersja modelu Kodiaq debiutuje na polskim rynku z ceną bazową wynoszącą 138 700 zł. kodiaq Sportline jest przy tym dostępna w finansowaniu z ratą miesięczną od 1387 zł.