REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda Kodiaq po face liftingu – nowe szczegóły

Skoda Kodiaq doczekała się face liftingu, którego efekty zostaną oficjalnie zaprezentowane już 13 kwietnia tego roku. Póki co producent pokazuje kolejne detale, podgrzewając atmosferę.

2021-04-06
Skoda Kodiaq face lifting 2021 fot. materiały prasowe
Skoda Kodiaq face lifting 2021

Kodiaq to największy SUV w portfolio Skody. Ten wszechstronny model, oferujący wyjątkową przestronność, został dotychczas wyprodukowany w liczbie 600 tys. egzemplarzy, które znalazły odbiorców na ponad 60 rynkach na całym świecie. Nowy, bardziej stylowy i wykorzystujący najnowsze technologie Kodiaq, będzie świętował swoją światową premierę 13 kwietnia 2021 roku. Na tydzień przed tym wydarzeniem, Skoda publikuje krótki film, w którym odkrywa pierwsze szczegóły designu nowej Skody Kodiaq.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Na krótkim filmie, w którym Skoda ujawnia pierwsze szczegóły wyglądu odświeżonej wersji modelu Kodiaq, można zauważyć, że ten przestronny SUV będzie charakteryzował się przeprojektowaną, bardziej wyrazistą maską, a także bardziej pionową, sześciokątną osłoną chłodnicy, złożoną z wyrazistych, podwójnych żeber.

Węższe niż u poprzednika będą reflektory, które komponują się ze światłami przeciwmgielnymi umieszczonymi poniżej, tworząc nowe oblicze, bardziej charakterystyczne niż obecne. Tylne światła mają z kolei krystaliczne struktury i reprezentują bardziej smukłą wersję klasycznego dla Skody designu w kształcie litery C.

Więcej o face liftingu Skody Kodiaq zobaczycie w naszym artykule sprzed kilku dni, a już 13 kwietnia producent odsłoni oficjalnie nową wersję swojego flagowego SUV-a.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 110 550 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY
ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

Skoda Octavia występuje w wielu wersjach różniących się poziomem wyposażenia i stylizacją, a nowa odmiana Scout jest najbardziej wszechstronną z nich – auto jest dynamiczne, bogato wyposażone i ma zdolności do jazdy poza asfaltem. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

Elektryczny SUV Skody może występować w kilku wersjach różniących się stylizacją wnętrza – ich kolory i wzornictwo nawiązują do popularnych nurtów w wykończeniu wnętrza domu. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

Skoda Octavia RS po raz pierwszy oferowana jest w takiej wielu odmianach. Najciekawszą z nich jest wersja hybrydowa z układem napędowym o mocy 245 KM. czytaj dalej >>