Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda Najem All Inclusive – nowoczesny sposób na nowe auto

Jeździć na co dzień nowoczesnym samochodem i wymieniać go regularnie na nowszy model? Dziś nie jest to wcale trudne. Wszystko za sprawą nowych form finansowania, jak Skoda Najem All Inclusive.

2022-09-09
Skoda Fabia fot. materiały prasowe
Skoda Fabia

Żyjemy w ciekawych czasach. Z jednej strony mamy do czynienia z „elektryczną rewolucją” w napędach samochodów i premiery takich nowoczesnych aut jak Skoda Enyaq iV, pozwalających na jednym ładowaniu pokonać nawet ponad 500 km. Z drugiej zmienia się myślenie o zakupach i płaceniu za dobra i usługi. Do tej pory chęć posiadania była w naszej kulturze mocno zakorzeniona – chcieliśmy być właścicielami domu, samochodu, sprzętów RTV czy AGD. Obecnie obserwujemy, że nie tylko młodsze pokolenie odwraca się od tego modelu, ponieważ niemal wszystko jest dziś dostępne na wynajem, w abonamencie lub na raty. Muzyki słuchamy przez serwisy streamingowe, a telewizja naziemna odchodzi w niepamięć na korzyść płatnych platform. Skoro zatem coraz mniej kupujemy na własność, to dlaczego nie samochód? Teraz i to jest możliwe, a Skoda, idąc z duchem czasów, proponuje ofertę Skoda Najem All Inclusive. Na czym ona polega?

Skoda Kamiqfot. materiały prasowe
Skoda Kamiq

Zamiast wiązać się na długie lata z jednym autem i lokować w nim spory kapitał, można wybrać proste i przystępne cenowo podejście, jakim są nowoczesne produkty finansowe. Na przykład nowa oferta Skody – Najem All Inclusive, to de facto możliwość wypożyczenia nowoczesnego samochodu prosto z salonu na kilka lat, w zamian za miesięczną opłatę, w której dodatkowo zawarte są wszystkie niezbędne pakiety, w tym serwis i ubezpieczenie, a także samochód zastępczy.

Taka oferta to logiczne rozwiązanie na dzisiejsze czasy. Dlaczego? Ponieważ przy stałej miesięcznej racie, pozwalającej lepiej kontrolować domowy czy firmowy budżet, daje w zamian wiele korzyści. W tym choćby brak problemów z odsprzedażą auta – tu samochód po zakończeniu umowy po prostu oddajemy, mogąc wynająć kolejny, wyposażony w najnowsze technologie i systemy bezpieczeństwa. To również pełna opieka serwisowa i atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zawarte w miesięcznej opłacie.

Skoda Enyaq iVfot. materiały prasowe
Skoda Enyaq iV

Skoda Najem All Inclusive – nowe rozwiązanie na nowe czasy

Badanie opublikowane przez PricewaterhouseCoopers pokazuje, że dziś nawet co trzecia osoba z pokolenia Y, więc ludzi urodzonych w latach 80. i 90. ubiegłego stulecia, woli płacić za dostęp do dóbr i usług, zamiast kupować je na własność. Podobnie jest w branży motoryzacyjnej, bo tu aż trzy czwarte przedstawicieli pokolenia Y skłonna jest samochód wynająć, zamiast go kupować. Patrząc na korzyści z takiego rozwiązania, ów trend wydaje się zupełnie zrozumiały. Najem samochodu daje przede wszystkim komfort użytkowania, bo klient, poza regulowaniem miesięcznych rat, nie musi martwić się o inne zobowiązania wynikające z codziennej eksploatacji. W najmie usługi można zawrzeć w pakietach. Wówczas rata obejmuje nie tylko finansowanie wynajmu samochodu, ale też m.in. pakiet serwisowy, ubezpieczenie, nawet opony zimowe wraz z wymianą i przechowywaniem czy auto zastępcze w razie awarii.

Skoda Kodiaq RSmateriały prasowe
Skoda Kodiaq RS

Skoda Najem All Inclusive – najważniejsze cechy oferty

Żeby dobrze zrozumieć, jakie korzyści niesie ze sobą nowoczesna oferta wynajmu samochodu, proponowana dziś przez Skodę, warto przyjrzeć się bliżej jej kluczowym elementom. Wśród nich wymienić trzeba:

  • Stałą miesięczną ratę na cały okres najmu – żadnych niespodzianek i ukrytych kosztów

  • Gwarancję mobilności – w razie awarii, samochód zastępczy tej samej klasy bez limitu na cały czas trwania naprawy

  • Brak dodatkowych kosztów eksploatacji – pełna obsługa serwisowa i gwarancyjna zawarte są w miesięcznej opłacie

  • Dowolną konfigurację – przyjemność odbioru prosto z salonu nowego samochodu, wyposażonego zgodnie z zamówieniem lub wybranego spośród aut dostępnych w bazie

  • Zawsze nowy samochód – co 2-4 lata, bo tyle trwa okres wynajmu, można wybrać kolejny nowy model, a dotychczasowy po prostu zwrócić do dealera

Skoda Kamiqfot. materiały prasowe
Skoda Kamiq

Skoda Najem All Inclusive – spokojna głowa

Długoterminowy wynajem samochodu Skoda Najem All Inclusive można zdefiniować jako formę wypożyczenia auta, która umożliwia korzystanie z wybranego samochodu marki przez określony czas, w zamian za określoną z góry, stałą miesięczną opłatę. Proponowana przez Skodę forma wynajmu wyróżnia się do tego wspomnianym pakietem, który otrzymujemy w ramach stałej, miesięcznej opłaty. W przypadku usługi od Skody jest on szczególnie obszerny, jak na „All Inclusive” przystało.

W ramach umowy i miesięcznej raty dostępna jest pełna obsługa serwisowa, w tym obsługa i naprawa, a także zarządzanie szkodami. Spokój ducha w czasie użytkowania zapewnia samochód zastępczy, dostępny na cały czas trwania naprawy. Użytkownik nie musi martwić się kosztami przeglądów, bo te są także zawarte w miesięcznej opłacie, podobnie zresztą jak pełny pakiet ubezpieczenia na cały okres najmu. 24 godziny na dobę dostępne jest assistance od Volkswagen Financial Services, a także usługi online w ramach Skoda Connect. Nawet takie kwestie, jak wymiana, przechowywanie czy ubezpieczenie opon zimowych, można włączyć w miesięczny pakiet, ciesząc się wygodą eksploatacji.

Skoda Karoq facelift 2022fot. Michał Szymaczek
Skoda Karoq facelift 2022

Co istotne, do skorzystania z oferty Skoda Najem All Inclusive nie jest wymagana wpłata wstępna, a umowę podpisać może zarówno klient indywidualny, jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą czy mali i średni przedsiębiorcy. Limit kilometrów? Nawet do 40 tys. rocznie. Dlatego nie pozostaje nic innego, jak skorzystać z oferty, wsiąść do nowoczesnego samochodu i cieszyć się bezpieczną jazdą. A po zakończeniu umowy najmu zwrócić użytkowany samochód i zacząć korzystać z nowego. Szczegóły oferty znaleźć można na stronie skodanajem.pl