[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

Skoda Octavia 2017 - mamy pierwsze wzualizacje

Skoda Octavia od lat jest w czołówce najlepiej sprzedających się samochodów osobowych w Polsce. Jej odświeżoną wersję powinniśmy zobaczyć na marcowych targach w Genewie.

Bartosz Broński 2016-06-03
Skoda Octavia face lift by Schulte Design

Jak pokazuje jedna z pierwszych wizualizacji nowej Octavii, Skoda przygotuje dużą zmianę stylistyki auta. Główną nowością będą rozdzielone reflektory przednie. Kolejną modyfikacją będzie osłona chłodnicy, która zostanie przeczepiona z większego Superba. Z tyłu przeprojektowane zostaną lampy, w których pojawią się światła w kształcie litery C nie tak ostre jak w Superbie.

Przyszły rok jest najlepszym momentem na face lifting Skody Octavii. Po nim auto będzie nadal świeże, po czterech latach obecności na rynku. Nowa generacja jest szykowana dopiero na koniec dekady, kiedy to zadebiutuje również hybrydowa wersja Octavii.

Podstawową jednostką napędową, będzie silnik trzycylindrowy, turbodoładowany, który ma być oferowany w wariantach mocy od 90 do 120 KM. Odświeżona Octavia będzie nadal jedynym autem sygnowanym przez litery RS. Pewnie nie zabraknie wariantu Scout i zwykłej Octavii z napędem 4x4. Oprócz tego w gamie pojawią się wersje Monte Carlo oraz SportLine - ta ostatnia zadebiutowała w zeszłym roku na targach we Frankfurcie w Skodzie Superb. 

We wnętrzu również nie zabraknie delikatnych zmian stylistycznych oraz uaktualnionego systemu multimedialnego. Oczywiście w aucie zadebiutują nowe systemy bezpieczeństwa wspierające kierowcę. Premiera Octavii po face liftingu szykowana jest na targi w Genewie. Oczywiście nie ma jeszcze oficjalnej informacji, ale naszym zdaniem skoro we Frankfurcie powinniśmy spodziewać się debiutu odświeżonego Golfa, to naturalne jest, że Czesi nie dostaną zgody koncernu na zakłócenie tej ważnej, niemieckiej premiery.