REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda Octavia Combi 4x4 dla TOPR-u

Skoda, na mocy trwającej już 16 lat współpracy, wyposaży zespół TOPR w kolejny model Octavia Combi z napędem 4x4.

2019-10-07
Skoda Octavia 4x4 dla TOPR-u Skoda Octavia 4x4 dla TOPR-u

Skoda stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Jednym z głównych celów marki jest wyposażanie samochodów w najnowsze systemy oraz udogodnienia, dzięki którym sprawdzają się one w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach.

Niezawodne modele z gamy Skody z napędem 4x4 już od 16 lat wspierają zespół Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, zapewniając najwyższy standard bezpieczeństwa. W ramach długoletniej współpracy Skoda przekaże Tatrzańskiemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu kolejną Octavię Combi z napędem 4x4.

Skoda od 16 lat udostępnia ekipie ratowników TOPR modele samochodów z napędem na cztery koła, które świetnie sprawdzają się podczas jazdy w zimowych warunkach podtatrzańskich miejscowości i nieutwardzonych szlaków.

Wśród samochodów przekazanych dotychczas TOPR-owi przez Skodę znajdują się m.in.

  • Skoda Yeti,
  • Skoda Octavia Combi
  • Skoda Octavia w uterenowionej wersji Scout,
  • Skoda Kodiaq - największy SUV w gamie marki.

Dzięki nowoczesnym systemom wspierania kierowcy, funkcjonalnościom z zakresu bezpieczeństwa, napędowi na cztery koła oraz oszczędnym i dynamicznym silnikom wszystkie modele są świetnie przygotowane do codziennej pracy w górach.

Zobacz także: tak wygląda terenowe Audi przyszłości

Skoda Octavia 4x4 dla TOPR-u Skoda Octavia 4x4 dla TOPR-u

Teraz, w ramach długoletniej owocnej współpracy między TOPR i Skodą, ratownicy otrzymają od polskiego importera marki kolejną Octavię Combi, oczywiście z napędem 4x4. To model, który doskonale sprawdził się dotychczas w akcji, zapewniając jednocześnie ratownikom odpowiednio dużo przestrzeni we wnętrzu na niezbędny sprzęt ratunkowy.

W tym roku Skoda jest także partnerem współorganizowanego przez TOPR kongresu Międzynarodowego Komitetu Ratownictwa Alpejskiego (ICAR), który odbędzie w Zakopanem, w dniach 9 - 12 października.

15-lecie współpracy Skody i TOPR

Przypomnijmy, że 1 lutego tego roku wystartowała kampania Skoda 4x4, podkreślająca jeden z głównych celów marki, jakim jest zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach. Jako dowód na niezawodność samochodów Skody, kampania nawiązuje do trwającej od ponad 15 lat współpracy marki z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

Kampania oparta została na materiale video, który nawiązuje do współpracy Skody z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Od przeszło 15 lat marka udostępnia ekipie ratunkowej TOPR modele samochodów z napędem 4x4, których technologia została dostosowana do jazdy w wymagających warunkach.

- W tym roku obchodzimy piętnastą rocznicę współpracy marki Skoda z ratownikami Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Cieszymy się, że od tylu lat nasze auta stanowią wsparcie dla ratowników i zdają egzamin nawet w ekstremalnych warunkach. Dlatego w ramach startującej kampanii Skoda 4x4 podkreślamy znaczenie innowacyjności i nowoczesnych technologii wprowadzanych do naszych aut, które zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa w każdym terenie i okolicznościach – mówił wówczas Arkadiusz Gwizdek dyrektor marketingu marki Skoda.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 83 750 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY
ŠKODA MAGAZYN nr 08/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 08/2020

Fotele w samochodzie nie służą jedynie do siedzenia. Wraz z rozwojem techniki są wyposażane w coraz więcej nowoczesnych rozwiązań – mają funkcje masażu, wentylacji i aktywnie dbają o bezpieczeństwo podróżnych. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 07/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 07/2020

Nowa Skoda Octavia ma nowoczesne wyposażenie, które dotąd kojarzyło się głównie z samochodami luksusowymi. Wśród nich m.in. ergonomiczne fotele z funkcją masażu i wentylacji. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 06/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 06/2020

Dziś niemal każdy producent oferuje auta z napędem hybrydowym plug-in. Nie tylko zwykłe modele, ale również usportowione. Jaką korzyść daje hot hatchowi wsparcie elektronów? czytaj dalej >>