[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skoda Octavia Scout 2017 - trzecia do kompletu

Po wczorajszej premierze Octavi RS Skoda idzie za ciosem i pokazuję uterenowioną i także odświeżoną wersję Scout.

Bartosz Broński 2016-12-21
Skoda Octavia 2017 Skoda Octavia Scout po face liftingu

Scout po liftingu tak jak i wersja RS oraz zwykła Octavia dostał nowe dzielone reflektory. Do tego nieznacznie przeprojektowano przedni zderzak z dziennymi lampami LED. Zmienił się także kształt wnętrza tylnych świateł.

Nowością po liftingu jest 7-stopniowa przekładnia DSG oferowana w parze z silnikiem wysokoprężnym 2.0 TDI o mocy 150 KM. W wersji poprzedniej Skoda tę jednostkę napędową oferowała jedynie z 6-biegową skrzynią mechaniczną. Poza tym w ofercie nadal będzie mocniejszy, 184-konny motor 2.0 TDI oraz benzynowy 1.8 TSI o mocy 180 KM. Z oferty znika 110-konny silnik 1.6 TDI.

Scout w stosunku do zwykłej Octavii Combi jest o 30 mm wyżej zawieszony i ma osłony nadkoli progów oraz zderzaków wykonane z tworzywa. Auto ma w standardzie elektroniczną blokadę dyferencjałów.

Skoda Octavia Scout po face liftingu

W kabinie Skoda Octavia Socut po face liftingu ma odświeżone wnętrze z opcjonalnym, 9,2-calowym ekranem dotykowym, który zadebiutował w Kodiaqu. Skoda zrezygnowała z tradycyjnych przycisków wokół centralnego wyświetlacza. Zamiast tego na ekranie są odpowiednie pola dotykowe, które odpowiadają za funkcje, które do tej pory kierowca i pasażer obsługiwali tradycyjnymi przyciskami. 

Skoda Octavia Scout po face liftingu

 

Odświeżona Octavia Scout tak jak i wersja RS trafi na rynek w pierwszej połowie przyszłego roku. Wcześniej oba samochody będzie można podziwiać na wiosennych targach w Genewie.