[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skoda Octavia w wersji kabrio?

Skoda produkowała kiedyś samochody z otwieranym dachem. Niewykluczone, że za jakiś czas powróci do takich rozwiązań. W Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia Octavii ze składanym dachem. Czy taki model na szansę, żeby wejść do produkcji?

Sebastian Kościółek 2016-12-01
Skoda Octavia Cabriolet Skoda Octavia Cabriolet

Czeski producent w ostatnich latach radzi sobie bardzo dobrze. Słupki sprzedaży rosną, a nowe modele debiutują w kolejnych segmentach. Właśnie poznaliśmy Skodę Kodiaq, pierwszego SUV-a tej marki, a w sieci pojawiły się pierwsze wizualizacje Octavii w wersji kabrio.

Theophilus Chin, dobrze znany w sieci rysownik samochodów, opublikował swoje najnowsze dzieło. Trzeba przyznać, że Octavia w takim wydaniu prezentuje się bardzo dobrze. Szkoda tylko, że Skoda milczy w sprawie ewentualnego wprowadzenia takiego modelu i raczej nie zanosi się na to, żeby auto pojawiło się w produkcji.

Na rynku z pewnością znalazłoby się miejsce na kabriolet przystępny cenowo. Tym bardziej, że koncern Volkswagen wycofał niedawno z produkcji model Eos. Taki samochód mógłby nawiązać konkurencję z produkowanym w Polsce Oplem Cascada.

Po raz ostatni kabriolet w kontekście czeskiej marki pojawił się pięć lat temu. Wtedy Skoda zaprezentowała model Fabia RS2000. Był to koncept stworzony na potrzeby festiwalu tubingowego w Worthersee. Czteroosobowy kabriolet na bazie rajdowej Fabii nie doczekał się wersji produkcyjnej.