[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skoda Rapid w nowych wersjach - Sport i Black

Więcej charakteru i spersonalizowane wyposażenie dla Skody Rapid pojawiło się w polskiej ofercie. Chodzi o nowe elementy oraz pakiety stylistyczne Sport i Black.

MS 2017-11-08
Skoda Rapid Black Skoda Rapid Black

Gama modeli Rapid Spaceback i Rapid Liftback zostaje poszerzona o dwa nowe pakiety stylistyczne, dające większe możliwości personalizacji samochodu. Nazywają się Sport oraz Black i pozwolą na wyróżnienie auta w tłumie jednakowych egzemplarzy na drodze. A to, w przypadku tak popularnego modelu, jest szczególnie pożądane przez wielu właścicieli.

Równolegle z pakietami, w ofercie kompaktowego modelu Skody pojawiają się nowe elementy wyposażenia, oferujące jeszcze wyższy poziom indywidualizacji.  

Skoda Rapid Sport Skoda Rapid Sport

Pakiet Sport na przykład, obejmuje specjalne wykończenie nadwozia i kabiny, która - według producenta - ma podkreślić "dynamiczny charakter modelu i wzmocnić jego efektowny design". Czy charakter Rapida jest dynamiczny, a design efektowny - to kwestia indywidualnej oceny...

Rapid z pakietem Sport będzie wyróżniał się lakierowanym na czarno grillem i lusterkami bocznymi oraz dyfuzorem umieszczonym na tylnym zderzaku. Na klapie bagażnika znalazł się spojler - czarny dla modelu Rapid Spaceback, w kolorze nadwozia dla modelu Rapid Liftback. W skład pakietu wchodzi także czarna podsufitka wnętrza.

Pakiet Black natomiast wyróżni Skodę Rapid poprzez polakierowany na czarno grill oraz lusterka boczne.

Skoda Rapid Black Skoda Rapid Black

Pakiety Sport i Black dla Rapida będą dostępne dla wersji wyposażenia AMBITION i STYLE, w cenach już od - odpowiednio - 1000 i 400 zł, przy czym ceny te mogą się różnić zależnie od wersji wyposażenia i wersji nadwozia.

Obok pakietów stylistycznych, w ofercie modelu Rapid pojawiają się także pojedyncze elementy wyposażenia, które mają podrasować wygląd auta. Gamę obręczy kół ze stopów lekkich poszerzają trzy nowe wzory: antracytowe ITALIA w rozmiarze 16 cali, srebrne BLADE w rozmiarze 17 cali oraz antracytowe SAVIO w rozmiarze 17 cali. Ceny nowych wzorów obręczy zaczynają się już od 800 zł i mogą się różnić zależnie od wzoru oraz wersji wyposażenia samochodu.