[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skoda Superb z pakietem Komfortowego Snu

Skoda Superb jest drugim modelem czeskiego producenta, w którym zamówić można będzie wyposażenie ułatwiające spanie podczas jazdy na tylnej kanapie.

MS 2018-05-23
Pakiet Komfortowego Snu Skody Pakiet Komfortowego Snu Skody

Znacie zapewne to uczucie, kiedy w dalekiej podróży, na tylnej kanapie, oczy się kleją, a opadająca ciągle głowa, niemająca żadnego bocznego podparcia, nie pozwala odpłynąć. Inżynierowie Skody opracowali genialny w swojej prostocie patent, który oferują w modelu Kodiaq, a niebawem też w Superbie.

Pakiet Komfortowego Snu, bo tak nazywa się ta opcja wyposażenia, zadebiutował wcześniej w Skodzie Kodiaq, gdzie kosztuje dodatkowe 1500 złotych. Teraz ten przydatny w dalekiej podróży element dostępny będzie również dla Skody Superb.

Przypomnijmy, że na Pakiet Komfortowego Snu w Skodzie Kodiaq składają się specjalne zagłówki dla tylnych siedzeń, które utrzymują głowę, zabezpieczając ją przed opadaniem na boki po zapadnięciu w sen, stworzone po to, aby zapewnić pasażerom maksymalny komfort podczas długich podróży.

Pakiet zawiera nie tylko regulowane "skrzydła" zagłówków siedzeń bocznych w drugim rzędzie, które wygodnie podpierają głowę podczas snu, ale także przyciemniane tylne szyby (Sunset) i mechaniczne rolety przeciwsłoneczne dla tylnych bocznych szyb, chroniące przed ostrym słońcem oraz koc - idealny do rozgrzania rozespanego ciała.

- Skoda, projektując swoje modele, zwraca dużą uwagę na komfort – nie tylko kierowcy, ale także pasażerów. Wnętrza naszych samochodów są wyjątkowo przyjazne i wyróżniają się ergonomią oraz dostępnością wielu ciekawych elementów podnoszących komfort podróży – mówi Maciej Nowak, kierownik ds. produktu marki Skoda.

Cena opcjonalnego Pakietu Komfortowego Snu w modelu Kodiaq wynosi 1500 złotych. Ten nowy element wyposażenia opcjonalnego pojawi się także w cenniku flagowej limuzyny marki. Dokładna cena, jak i zawartość Pakietu Komfortowego Snu dla modelu Superb, zostanie przedstawiona już wkrótce.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 120 050 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY