[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skoda Yeti - nowy model w 2018

Najważniejszą premierą Skody w tym roku jest Kodiaq. Ale już na horyzoncie jest mniejszy SUV, nowe Yeti. Mamy pierwszą nieoficjalną wizualizację.

Bartosz Broński 2016-12-08
Skoda Yeti Skoda Yeti 2018

Nowa Skoda Yeti ma zostać pokazana na wrześniowych targach we Frankfurcie IAA 2017. Jeśli faktycznie sprawdzą się przewidywania naszych kolegów z niemieckiego "auto motor und sport", to na polski rynek samochód wjedzie na początku 2018 r.

Producent za wiele nie chce mówić o nowym Yeti, ale według plotek auto urośnie o ok. 15 cm. Zaś rozstaw osi będzie większy w stosunku do poprzednika o ok. 10 mm. Z kolei pojemność bagażnika może wynieść więcej niż w Seacie Ateka (510 l), z którym to Yeti będzie spokrewnione.

Na pokładzie nowego Yeti zapewne znajdziemy system multimedialny z Kodiaqa. Ten ostatnio zadebiutował w odświeżonej Octavii. Mówimy tu o dużym ekranie (8-cali), który ma specjalne pola dotykowe zastępujące tradycyjne przyciski, znane ze starszych modeli Skody.

Druga generacja Skody Yeti prawie na pewno będzie dostępna z podstawowym silnikiem trzycylindrowym turbo (1.0) o mocy ok. 115 KM. Poza tym nie zabraknie jednostkę czterocylindrowych TSI - 150 i 190 KM. Gamę jednostek napędowych powinny stanowić silnik 1.6 TDI oraz 2.0 TDI. Napęd przekazywany na obie osie oferowany będzie w mocniejszych wariantach, a w standardowych wersjach ma być przekazywany na przednie koła.

Nowe Yeti, tak jak i obecna generacja po liftingu będzie oferowane w dwóch wersjach - „miejskiej” oraz uterenowionej „Outdoor”. Co ciekawe w przyszłym roku na rynku pojawi się także Skoda Kodiaq w bardziej bojowym przebraniu, która także dostanie przydomek „Outdoor”.