[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda oferuje zakup samochodu przez internet

Skoda daje klientom indywidualnym i biznesowym możliwość zamówienia samochodu bez wychodzenia z domu. Jak to zrobić?

2020-03-25
Skoda Kamiq Monte Carlo Skoda Kamiq Monte Carlo

Cyfryzacja i rozwój usług online są jednym z priorytetów obecnej strategii Skody. Marka realizuje inwestycje w nowe technologie i stawia na rozwiązania, które odpowiadają na zmieniające się tempo życia oraz rosnące wymagania klientów.

Dowodem na to jest uruchomiona już ponad rok temu nowoczesna platforma. Umożliwia ona zamówienie samochodu w leasingu za pośrednictwem strony internetowej zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, w czterech prostych krokach.

To rozwiązanie przydatne i wygodne na co dzień okazuje się w tak trudnych czasach, jak obecna pandemia koronawirusa SARS-CoV-2, wręcz nieocenione. Choć większość z nas ma obecnie na głowie inne sprawy, niż zakup samochodu, to jednak spora grupa klientów – indywidualnych i biznesowych – stoi przed koniecznością zakupu nowego auta.

Promocja! Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Platforma online Skody

W odpowiedzi na zmieniające się zwyczaje zakupowe i trendy na rynku konsumenckim już ponad rok temu Skoda uruchomiła platformę online służącą do zamawiania samochodów w leasingu. Ten pierwszy na polskim rynku projekt pozwala wybrać model w komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu.

Skoda Kamiq Monte Carlo Skoda Kamiq Monte Carlo

Platforma umożliwia także złożenie wniosku leasingowego. Cały proces, począwszy od wybrania modelu samochodu, a kończąc na uzyskaniu zgody na leasing odbywa się online i można go zrealizować korzystając ze smartfona czy laptopa.

Skoda działa coraz prężniej w obszarze nowych technologii i jest dzięki temu blisko swoich klientów. Platforma online do zamawiania samochodów w leasingu jest jednym z takich działań. Projekt rozwija się dynamicznie, a oferta samochodów dostępnych za pośrednictwem platformy jest bogata.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Nowoczesne oblicze leasingu

Platforma do zamówień aut online znacznie ułatwia proces uzyskania finansowania wybranego wcześniej samochodu. Dzięki witrynie dostępnej pod adresem https://sklep.skoda-auto.pl/ proces zamówienia samochodu w leasingu jest szybki i przyjazny dla użytkownika i obejmuje cztery kroki.

Są to:

  1. wybór samochodu i parametrów leasingu,
  2. finalizacja zamówienia połączona z opłatą rezerwacyjną,
  3. złożenie wniosku leasingowego,
  4. opcjonalną wpłatę własną oraz odbiór auta.

Usługa przeznaczona jest nie tylko dla klientów biznesowych, ale także indywidualnych. Jest to nowość, którą wprowadziła Skoda w Polsce wspólnie z Volkswagen Financial Services. Dzięki temu klienci indywidualni mogą skorzystać z leasingu konsumenckiego, który oferuje kupującym korzyści dostępne do tej pory jedynie dla przedsiębiorców.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

ŠKODA MAGAZYN nr 06/2020

Dziś niemal każdy producent oferuje auta z napędem hybrydowym plug-in. Nie tylko zwykłe modele, ale również usportowione. Jaką korzyść daje hot hatchowi wsparcie elektronów? czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 05/2020

Kiedyś samochód miał co najwyżej klakson czy wycieraczki, dziś naszpikowany jest elektrycznymi odbiornikami i czujnikami, przez co pod skórą ma kilka kilometrów okablowania. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 04/2020

Jak przez 125 lat zmieniły się samochody? Diametralnie. Najlepszy przykład – dotąd wlewaliśmy do baku benzynę lub olej napędowy, ale dziś coraz częściej podłączamy auta do gniazdka. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 03/2020

Nazwa Monte Carlo znaczy wiele dla Skody – teraz trafia ona również do najnowszego crossovera, modelu Kamiq. Auto wyróżnia się zadziorną stylizacją. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 02/2020

Coraz większa liczba samochodów o wysokich osiągach jest napędzana hybrydowymi układami napędowymi. Dziś ta technika pojawia się nawet w usportowionych kompaktach. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 01/2020

Czy dziś lepiej wybrać samochód hybrydowy czy elektryczny, a może jednak coś pomiędzy nimi, czyli hybrydę typu plug-in? czytaj dalej >>