REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda oferuje zakup samochodu przez internet

Skoda daje klientom indywidualnym i biznesowym możliwość zamówienia samochodu bez wychodzenia z domu. Jak to zrobić?

2020-03-25
Skoda Kamiq Monte Carlo materiały prasowe
Skoda Kamiq Monte Carlo

Cyfryzacja i rozwój usług online są jednym z priorytetów obecnej strategii Skody. Marka realizuje inwestycje w nowe technologie i stawia na rozwiązania, które odpowiadają na zmieniające się tempo życia oraz rosnące wymagania klientów.

Dowodem na to jest uruchomiona już ponad rok temu nowoczesna platforma. Umożliwia ona zamówienie samochodu w leasingu za pośrednictwem strony internetowej zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, w czterech prostych krokach.

To rozwiązanie przydatne i wygodne na co dzień okazuje się w tak trudnych czasach, jak obecna pandemia koronawirusa SARS-CoV-2, wręcz nieocenione. Choć większość z nas ma obecnie na głowie inne sprawy, niż zakup samochodu, to jednak spora grupa klientów – indywidualnych i biznesowych – stoi przed koniecznością zakupu nowego auta.

Promocja! Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Platforma online Skody

W odpowiedzi na zmieniające się zwyczaje zakupowe i trendy na rynku konsumenckim już ponad rok temu Skoda uruchomiła platformę online służącą do zamawiania samochodów w leasingu. Ten pierwszy na polskim rynku projekt pozwala wybrać model w komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu.

Skoda Kamiq Monte Carlo materiały prasowe
Skoda Kamiq Monte Carlo

Platforma umożliwia także złożenie wniosku leasingowego. Cały proces, począwszy od wybrania modelu samochodu, a kończąc na uzyskaniu zgody na leasing odbywa się online i można go zrealizować korzystając ze smartfona czy laptopa.

Skoda działa coraz prężniej w obszarze nowych technologii i jest dzięki temu blisko swoich klientów. Platforma online do zamawiania samochodów w leasingu jest jednym z takich działań. Projekt rozwija się dynamicznie, a oferta samochodów dostępnych za pośrednictwem platformy jest bogata.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Nowoczesne oblicze leasingu

Platforma do zamówień aut online znacznie ułatwia proces uzyskania finansowania wybranego wcześniej samochodu. Dzięki witrynie dostępnej pod adresem https://sklep.skoda-auto.pl/ proces zamówienia samochodu w leasingu jest szybki i przyjazny dla użytkownika i obejmuje cztery kroki.

Są to:

  1. wybór samochodu i parametrów leasingu,
  2. finalizacja zamówienia połączona z opłatą rezerwacyjną,
  3. złożenie wniosku leasingowego,
  4. opcjonalną wpłatę własną oraz odbiór auta.

Usługa przeznaczona jest nie tylko dla klientów biznesowych, ale także indywidualnych. Jest to nowość, którą wprowadziła Skoda w Polsce wspólnie z Volkswagen Financial Services. Dzięki temu klienci indywidualni mogą skorzystać z leasingu konsumenckiego, który oferuje kupującym korzyści dostępne do tej pory jedynie dla przedsiębiorców.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 51 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY
ŠKODA MAGAZYN nr 10/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 10/2020

Konstrukcję samochodu projektuje się tak, żeby ten sam model dało się wyposażyć w różne źródła napędu. Dzięki temu nawet popularne modele mogą być oferowane zarówno w wersji spalinowej, jak i hybrydowej czy elektrycznej. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 09/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 09/2020

Skoda Octavia występuje nie tylko w wielu wersjach silnikowych i w kilku odmianach wyposażenia, ale także jako model o bardzo różnym charakterze i zastosowaniu – w rodzinie Octavii znajdziemy modele iV, RS, Scout i wiele więcej. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 08/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 08/2020

Fotele w samochodzie nie służą jedynie do siedzenia. Wraz z rozwojem techniki są wyposażane w coraz więcej nowoczesnych rozwiązań – mają funkcje masażu, wentylacji i aktywnie dbają o bezpieczeństwo podróżnych. czytaj dalej >>