[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda prowadzi wirtualny salon – jak to działa?

Wirtualny Salon Skody to rozwiązanie, które umożliwia prezentację najnowszych modeli podczas transmisji na żywo. Działa już od dwóch lat, ale teraz okazuje się szczególnie przydatne.

2020-03-31
Wirtualny Salon Skody Wirtualny Salon Skody

Od dwóch lat Wirtualny Salon Skody umożliwia wszystkim klientom zapoznanie się podczas transmisji na żywo z najnowszymi modelami dostępnymi w ofercie marki. Profesjonalni doradcy Skody prezentują online zalety i najciekawsze funkcjonalności najnowszych modeli, pomagając tym samym w wyborze odpowiedniego auta dla każdego klienta.

Po transmisji istnieje możliwość indywidualnej rozmowy oraz rozmowy online z doradcą, podczas której odpowiada on na wszystkie pytania związane z określonym modelem i prezentuje go klientowi. Połączenie z Wirtualnym Salonem Skody możliwe jest za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej marki. Transmisje podzielone są tematycznie i odbywają się codziennie.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Wirtualny Salon Skody – zalety

Digitalizacja i rozwój usług online są jednym z priorytetów strategii Skody. Marka realizuje inwestycje w nowe technologie i stawia na rozwiązania, które odpowiadają na zmieniające się tempo życia oraz rosnące wymagania klientów. Jednym z takich innowacyjnych rozwiązań jest Wirtualny Salon.

Niewątpliwą zaletą Wirtualnego Salonu Skody jest fakt, że klienci mogą na żywo obejrzeć interesujące ich modele i poznać wszystkie szczegóły auta, którego zakupem są zainteresowani. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu mogą znaleźć auto, które odpowie na ich potrzeby, bez konieczności wychodzenia z domu.

W Wirtualnym Salonie to klient decyduje o tym, jakie cechy pojazdu zostaną mu zaprezentowane podczas rozmowy z doradcą. W razie potrzeby ekspert Skody może przesłać dodatkowe materiały dotyczące danego modelu: cenniki, katalogi lub zdjęcia. Ekspert pomoże również przejść przez cały proces zamówienia samochodu online za pośrednictwem dedykowanej platformy.

Chcesz być na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami? Dołącz do naszej grupy na facebooku

Fachowe informacje na temat konkretnych modeli, ich funkcjonalności oraz działania systemów bezpieczeństwa dostępne są również w ramach Interaktywnej Akademii Skody. To cykliczne prezentacje przeprowadzane przez doradców, które odbywają się również w trybie online i umożliwiają klientom lepsze poznanie innowacyjnych rozwiązań stosowanych przez markę.

Transmisje na żywo odbywają się codziennie o stałych godzinach, a ich harmonogram dostępny jest na stronie internetowej importera.

Jak skorzystać z Wirtualnego Salonu Skody?

Aby nawiązać połączenie z Wirtualnym Salonem Skody wystarczy wejść na stronę internetową importera i kliknąć w widget Wirtualnego Salonu. Można również dodatkowo podać numer telefonu, na który po zakończeniu prezentacji oddzwoni doradca w celu przeprowadzenia rozmowy indywidualnej.

Zobacz także:

Rozmowa odbywa się przez telefon, a równoczesna transmisja na żywo z salonu widoczna jest na ekranie komputera lub smartfona, w zależności od urządzenia, z którego korzysta użytkownik.

Połączenie z Wirtualnym Salonem i Interaktywną Akademią Skody jest bezpłatne, dostępne dla wszystkich systemów i przeglądarek internetowych, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. Do Wirtualnego Salonu Skody można przejść bezpośrednio.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

ŠKODA MAGAZYN nr 03/2020

Nazwa Monte Carlo znaczy wiele dla Skody – teraz trafia ona również do najnowszego crossovera, modelu Kamiq. Auto wyróżnia się zadziorną stylizacją. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 02/2020

Coraz większa liczba samochodów o wysokich osiągach jest napędzana hybrydowymi układami napędowymi. Dziś ta technika pojawia się nawet w usportowionych kompaktach. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 01/2020

Czy dziś lepiej wybrać samochód hybrydowy czy elektryczny, a może jednak coś pomiędzy nimi, czyli hybrydę typu plug-in? czytaj dalej >>