[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skoda rozpoczyna sprzedaż w Singapurze

Skoda Auto otwiera centralny salon sprzedaży w Singapurze. Od maja tego roku marka początkowo oferować będzie sześć modeli: Rapid Spaceback, Octavia i Octavia RS, Superb oraz SUV-y Karoq i Kodiaq.

MS 2018-04-17
Skoda Singapur Skoda Singapur

Skoda uruchamia sprzedaż swoich samochodów w Singapurze. Właśnie otwarty został pierwszy salon sprzedaży. Importerem i partnerem handlowym marki jest Volkswagen Group Singapore (VGS). Na otwarcie zaproszono wszystkich posiadaczy samochodów marki Skoda w Singapurze.

- W strategii 2025 planujemy rozszerzyć globalną obecność marki, która istnieje już na 102 rynkach. Wejście na rynek singapurski jest kolejnym krokiem w konsekwentnej realizacji tego planu - mówił prezes Skody Bernhard Maier.

Chociaż władze wprowadziły limit prywatnych rejestracji samochodów, zaistnienie na tym rynku motoryzacyjnym uważane jest za kluczowy krok w ekspansji marki w Południowo-Wschodniej Azji.

Skoda startuje w Singapurze z ofertą składającą się z modeli: Rapid Spaceback, Octavia i Octavia RS, Superb oraz SUV-ów Karoq i Kodiaq. Nowe pojazdy będą dostarczane do klientów już od maja 2018 roku.

Dalsza zagraniczna ekspansja firmy i zdobywanie nowych rynków to kluczowe obszary działań, określone przez Skodę w programie "Strategia 2025". Plan Skody zakłada digitalizację produktów i procesów, ofensywę na nowych rynkach i rozwój tradycyjnego modelu biznesowego, poszerzając go o ofertę usług mobilności.

W ramach Strategii 2025 Skoda pracuje intensywnie nad dalszą globalizacją, planując obecność marki na 120 rynkach na świecie. Trzeba przyznać, że jeszcze kilkanaście lat temu trudno byłoby przypuszczać, że czeska marka będzie się mieć aż tak dobrze.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 37 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY