[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda uruchomi platformę online oferującą samochody w leasingu

Skoda już niebawem uruchomi innowacyjną platformę online, która oferować będzie samochody w leasingu.

MS 2019-02-07
Skoda uruchamia platformę online Skoda uruchamia platformę online

Po raz pierwszy na polskim rynku, nowe samochody marki Skoda w leasingu będzie można wybrać przez internet, bez wychodzenia z domu. Uruchomiona pod koniec lutego platforma online aut z finansowaniem leasingowym będzie dostępna zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Dzięki temu rozwiązaniu zabiegani klienci będą mogli skorzystać z oferty marki szybciej, wygodniej, jednocześnie ograniczając formalności do minimum.

Zakupy przez internet gwarantują komfort oraz oszczędność coraz cenniejszego czasu. Właśnie dlatego stale zyskują one na popularności i stają się częstszym wyborem wśród konsumentów. Według raportu „E-commerce w Polsce 2018. Gemius dla e-Commerce”, odsetek internautów robiących zakupy online wzrósł w poprzednim roku do 56 proc.

Skoda, stawiając na pierwszym miejscu zmieniające się potrzeby klientów, już wkrótce uruchomi innowacyjną na polskim rynku platformę online oferującą samochody w leasingu.

Nowością, którą wraz z platformą zaprezentuje Skoda, jest leasing konsumencki. Teraz klient indywidualny, podobnie jak biznesowy, będzie mógł wziąć na określonych przez siebie warunkach samochód w leasing. Platforma oferującą online samochody marki Skoda w leasingu dostępna będzie pod koniec lutego.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

ŠKODA MAGAZYN nr 03/2020

Nazwa Monte Carlo znaczy wiele dla Skody – teraz trafia ona również do najnowszego crossovera, modelu Kamiq. Auto wyróżnia się zadziorną stylizacją. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 02/2020

Coraz większa liczba samochodów o wysokich osiągach jest napędzana hybrydowymi układami napędowymi. Dziś ta technika pojawia się nawet w usportowionych kompaktach. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 01/2020

Czy dziś lepiej wybrać samochód hybrydowy czy elektryczny, a może jednak coś pomiędzy nimi, czyli hybrydę typu plug-in? czytaj dalej >>