[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skoda uruchomiła w Polsce Wirtualny Salon

9 kwietnia ruszył Wirtualny Salon Skody, dzięki któremu klienci mogą poznać samochody tej marki bez konieczności odwiedzania stacjonarnego salonu.

MS 2018-04-11
Wirtualny Salon Skody Wirtualny Salon Skody

Wszyscy zainteresowani ofertą czeskiej marki nie muszą szukać najbliższego salonu, bo mają go w zasięgu ręki. Wirtualny Salon to rozwiązanie skierowane do tych, którzy są zbyt zajęci czy mieszkają zbyt daleko od najbliższego punktu dealerskiego.

Dzięki Wirtualnemu Salonowi, każdy może - nie wychodząc z domu - zobaczyć na żywo modele marki. Obecnie są to najnowsze SUV-y Kodiaq oraz Karoq. Przez specjalną stronę Wirtualnego Salonu poznać można ofertę - porozmawiać z prawdziwym doradcą i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące tych modeli.

Połączenie z salonem odbywa się w dwóch trybach. W pierwszym rozmowa odbywa się indywidualnie: na ekranie komputera lub wyświetlaczu smartfona klient widzi obraz z salonu przekazywany na żywo, a sama rozmowa odbywa się przez telefon. W tym trybie możliwa jest także wymiana dodatkowych materiałów, np. zdjęć czy cenników.

Drugi to wieloosobowy czat wideo, w którym udział może wziąć nawet kilkadziesiąt osób jednocześnie. Oglądający transmisje mogą zadawać pytania, które natychmiast trafiają do prezentującego doradcy.

Połączenia z Wirtualnym Salonem są bezpłatne, jednak w przypadku połączenia przez sieć komórkową mogą zostać naliczone opłaty za transfer danych, zgodnie z taryfą operatora.

Usługa dostępna będzie 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 20.00, w sobotę i w niedzielę od 11.00 do 21.00. Połączenie można zrealizować z telefonu, tabletu lub komputera, bez względu na system i przeglądarkę, z której korzysta użytkownik.

Trzeba jedynie podać swój numer telefonu komórkowego, na który oddzwoni doradca. W zainicjowanej rozmowie wideo odpowie on nie tylko na wszystkie pytania, możliwe będzie również umówienie się na jazdę próbną z lokalnym dealerem.

Wirtualny Salon po raz pierwszy otwarto w Hiszpanii, a następnie w Wielkiej Brytanii. Projekt szybko okazał się trafiony i zyskał popularność.  W ciągu jednego dnia doradcy przeprowadzają nawet kilkadziesiąt rozmów z zainteresowanymi klientami.

Wirtualny salon można odwiedzić pod adresem http://www.skoda-auto.pl/twoja-skoda/wirtualny-salon.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 37 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY