[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skoda wyprodukowała 250 000 egzemplarzy modelu Kodiaq

Skoda Kodiaq to model, który został wyprodukowany już w liczbie ćwierć miliona egzemplarzy.

MS 2018-10-08
Skoda Kodiaq Scout Skoda Kodiaq Scout

Choć Skoda Kodiaq na rynku ukazała się jesienią 2016 roku, dziś jest jednym z bestsellerów producenta, przyczyniając się do sukcesu sprzedażowego Skody. Tylko w pierwszych ośmiu miesiącach 2018 roku Skodę Kodiaq dostarczono do ponad stu tysięcy klientom.

- Mając na uwadze, że Skodę Kodiaq zaprezentowaliśmy zaledwie dwa lata temu, uzyskany wynik 250 tys. wyprodukowanych egzemplarzy to nasz ogromny sukces. Kodiaq, odświeżając nasz wizerunek, znacząco pobudził sprzedaż pozostałych modeli – skomentował wynik Michael Oeljeklaus, członek zarządu ds. produkcji i pogistyki Skoda AUTO.

Pierwszy duży SUV Skody debiutował podczas paryskiego salonu samochodowego w 2016 roku, od razu wzbudzając duże zainteresowanie wśród fanów motoryzacji. Do dziś na rynku wyróżnia się on zastosowaniem wielu systemów zwiększających bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.

Skoda Kodiaq RS - Paris Motor Show 2018 Skoda Kodiaq RS - Paris Motor Show 2018

Jego cechy, decydujące o sukcesie, to także przestronność oraz innowacyjne funkcjonalności Skoda CONNECT. Skoda CONNECT to rozwiązanie, które premierowo zostało zaprezentowane właśnie w modelu Kodiaq, a dziś jest elementem wyposażenia niemalże wszystkich modeli producenta.

Emocjonujący design SUV-a, który produkowany jest w sześciu fabrykach na całym świecie, podkreślają typowe dla Skody precyzyjne linie, charakterystyczny grill czy nadkola. To pierwszy w historii Skody model, który został udostępniony z opcjonalnym trzecim rzędem siedzeń, umożliwiając przejazd siedmiu osobom w komfortowych warunkach.

Kodiaq to ważny model w ofercie Skody, który rozpoczął ofensywę marki w segmencie SUV-ów. Dziś w portfolio Skody znajduje się także kompaktowy Karoq oraz dostępny wyłącznie na chińskim rynku Kamiq.

Na tegorocznym salonie samochodowym w Paryżu debiutuje Kodiaq w wersji RS, z najsilniejszym w historii Skody silnikiem Diesla o mocy 240 KM.