[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skoda wyprodukowała milion SUV-ów

Na początku sierpnia linię produkcyjną opuścił milionowy SUV marki Skoda. Jubileuszowy egzemplarz to kompaktowy model SUV-a Karoq, który trafi do klienta w Hiszpanii.

MS 2018-08-30
Skoda Kamiq Skoda Kamiq, fot. Skoda

Produkcja SUV-ów, wyposażonych w innowacje technologiczne znane z samochodów klasy premium, jest ważnym elementem dla rozwoju marki i stanowi integralną część strategii Skody, zwanej „Strategią 2025”.

Sukces SUV-ów Skody zapoczątkowało wprowadzenie pierwszego modelu Skoda Yeti w 2009 roku. Aż do zakończenia produkcji w 2017 roku, dostarczono do klientów ponad 680 tys. egzemplarzy tego modelu.

Trwająca obecnie ofensywa w segmencie SUV-ów wystartowała wiosną 2017 roku, wraz z prezentacją Skody Kodiaq, a w listopadzie tego samego roku Skody Karoq. Wiosną bieżącego roku, do portfolio samochodów z segmentu SUV dołączyła Skoda Kamiq, oferowana wyłącznie na najbardziej dochodowym rynku Skody w Chinach.

Skoda Karoq Scout 2018 Skoda Karoq Scout 2018

Wszechstronne pojazdy, wyposażone w szereg rozwiązań technologicznych, zapewniających najwyższe standardy bezpieczeństwa, stały się jedną z najważniejszych sił przyczyniających się do stałego rozwoju marki.

Do połowy lipca z linii produkcyjnej zjechało 215 700 modeli SUV-a Kodiaq i 87 800 egzemplarzy kompaktowego SUV-a Karoq. Oprócz Czech, Skoda produkuje również modele SUV-ów w Indiach, w Rosji, w Chinach i w Niemczech.

- Wyprodukowanie milionowego samochodu typu SUV to dla nas wielkie osiągnięcie. Nie ustajemy w naszych działaniach, by wciąż zaspokajać rosnące zapotrzebowanie klientów na pojazdy z tego segmentu - mówi Michael Oeljeklaus, Członek Zarządu ds. Produkcji i Logistyki Skoda AUTO.