[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Skoda zapowiada nowego SUV-a - pierwsze szkice

Nowy model Skody powstanie z przeznaczeniem na rynek chiński, gdzie marka radzi sobie coraz lepiej. Mamy pierwsze szkice miejskiego SUV-a.

MS 2018-04-19
Skoda - SUV dla Chin Skoda - SUV dla Chin

Skoda opublikowała pierwsze szkice swojego nowego modelu. To miejski SUV, który powstał specjalnie z myślą o potrzebach kierowców chińskich miast.

W Chinach uzupełni on gamę SUV-ów Skody, obok już dostępnych tam modeli Kodiaq i Karoq. Trzeci SUV marki swoją premierę będzie świętował tuż przed rozpoczęciem tegorocznej edycji targów motoryzacyjnych w Pekinie.

Po wprowadzeniu na rynek modeli Kodaiq i Karoq, ofensywa czeskiej marki w segmencie SUV wchodzi na kolejny poziom. Teraz Skoda przeniosła swój język stylistyczny do miejskiego SUV-a, który będzie wzmacniał jej ofertę na wciąż nienasyconym rynku chińskim.

Skoda - SUV dla Chin Skoda - SUV dla Chin

Premierowy pokaz nowego SUV-a Skody będzie stanowił jedno z głównych wydarzeń tegorocznej edycji targów w Pekinie. Przy projektowaniu modelu, styliści uwzględnili specyficzne oczekiwania i preferencje chińskich klientów w zakresie stylistyki i wyposażenia pojazdu.

W nowym modelu grill i reflektory tworzą jedną, zwartą formę. Wcięcie wyrzeźbione w dolnej partii drzwi rozciąga się ku tylnej osi, wzmagając optyczny efekt szerokich nadkoli. Pas tylni oraz tylne światła mają charakterystyczne dla aut marki, "kryształowe" kształty.

Skoda - SUV dla Chin Skoda - SUV dla Chin

Po pierwszym kwartale 2018 roku, marka może pochwalić się ponad trzydziestoprocentowym udziałem rynkowym w segmencie SUV-ów w Chinach. Skoda odgrywa na tym rynku bardzo ważną rolę, która wraz z pojawieniem się nowego modelu w ofercie powinna tylko wzrosnąć.

Do Chin trafia obecnie co czwarty nowy samochód marki. W 2017 roku wynik dostaw wyniósł 325 tys. samochodów - to najlepszy wynik od momentu, kiedy marka powróciła na ten rynek w 2007 roku.