[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Tomasz Pyzałka nowym członkiem zespołu PR Skoda Polska

Tomasz Pyzałka dołączył do Volkswagen Group Polska jako specjalista ds. komunikacji w zespole Skody. Wcześniej stanowisko to pełnił Hubert Niedzielski, obecnie kierownik ds. PR marki Volkswagen.

MS 2019-05-10
Tomasz Pyzałka PR Skody Tomasz Pyzałka PR Skody

W zespole PR Skoda Tomasz Pyzałka będzie odpowiedzialny m.in. za bieżącą współpracę z mediami w zakresie obsługi parku prasowego oraz realizację strategii PR marki Skoda w obszarze polityki informacyjnej.

Jednym z głównych wyzwań zawodowych w 2019 roku będzie komunikacja PR dwóch kluczowych premier dla Skody, Scali oraz Kamiq. Oferta marki zostanie poszerzona o dwa zeletryfikowane modele: w pełni elektryczną Skodę Citigo oraz Skodę Superb z napędem hybrydowym typu plug-in.

Tomasz Pyzałka przy realizacji projektów w zespole Skody będzie korzystał z kompetencji nabytych podczas sześcioletniej pracy w firmie Solaris Bus & Coach S.A. gdzie pełnił funkcję specjalisty ds. komunikacji wewnętrznej i PR, a następnie starszego specjalisty ds. analiz rynku.

Odpowiadał on m.in. za tworzenie regularnej analizy branży automotive, koncentrując się na rozwoju napędów nisko- i bezemisyjnych oraz za koordynację i reprezentowanie firmy w ramach europejskich projektów z zakresu elektromobilności.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!