[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Volkswagen Leasing – coraz bardziej popularny

Kolejne firmy decydują się na korzystanie z wygodnego leasingu wynajmu długoterminowego. 120 Skód Citigo będzie jeździło we flocie Nest Banku.

2017-06-30
Skoda Citigo Skoda Citigo

Nest Bank wybrał wynajem długoterminowy w wersji full service leasing. Jak informuje Jacek Lorych, Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej w Volkswagen Financial Services, umowa oprócz finansowania aut leasingiem operacyjnym obejmuje szereg usług dodatkowych, w tym m.in. serwis mechaniczny, ubezpieczenie, assistance czy wymianę opon.

Skody są przeznaczone dla naszych franczyzobiorców i osób przez nich zatrudnionych – wyjaśnia Jacek Biskup, Dyrektor Departamentu Sieci Partnerskiej w Nest Banku. Dodaje, że  Volkswagen Leasing zapewnił profesjonalne doradztwo w doborze usług dopasowanych do potrzeb firmy, wsparł Bank i franczyzobiorców w negocjacjach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, a także odpowiedział, jak uzyskać optymalne raty.

Co zdecydowało o tym, że  Nest Bank wybrał Skodę Citigo? Przede wszystkim rozbudowana sieć autoryzowanych serwisów. Umożliwia to pracownikom oddziałów Nest Banku rozmieszczonych w całej Polsce wygodne i szybkie dotarcie do serwisu oraz dostęp do wszystkich usług flotowych zagwarantowanych przez Volkswagen Leasing. Franczyzobiorcy nie tracą więc czasu i mogą się skupić na rozwijaniu działalności biznesowej.