Akcesoria do samochodu

Półki w sklepach uginają się pod ciężarem najdziwniejszych akcesoriów. Oto nasze TOP4 z listy „rzeczy superzbędnych w aucie”.

Luksusowe wnętrze Volvo XC90

Ekspres do kawy
Nie masz w domu ekspresu, nie po drodze Ci na stację paliw – zrób sobie kawę z ekspresu zasilanego z gniazdka zapalniczki. Potrzebujesz kapsułki z kawą, odrobiny wody i urządzenia za jedyne 600 zł.  

Gadżety do samochodu

Mata grzewcza
Odpuść, jeśli myślisz o podtrzymaniu linii rodowej – podgrzewanie „tych miejsc” może znacząco pogorszyć Twoje szanse na doczekanie się potomka. Chwilowa przyjemność z siedzenia na „grzanym stołku” nie jest tego warta.

Gadżety do samochodu

Garnek na popcorn
Jeśli nie jeździsz ciężarówką i nie musisz robić przepisowych przerw – daj sobie spokój. Koneserzy mówią, że na gotowy popcorn z tego garnka trzeba czekać co najmniej 10 minut. Poza tym korzystając z niego podczas jazdy, możesz się solidnie poparzyć.

Gadżety do samochodu

Stolik na kierownicę
Idealny na autostradę albo do stania w korku – wieszasz go na kierownicy i masz miejsce na tablet, laptop albo książkę. Oczywiście żartujemy – takie coś istnieje, ale wymyślić je mógł tylko ktoś bez wyobraźni. Nie polecamy.

Gadżety do samochodu

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA