Aktualizacja oprogramowania NAVTO

Ostrzeżenia o remontach drogowych, porównywanie dwóch tras pod względem przebiegu, odległości, czasu i kosztów paliwa, to tylko niektóre funkcje kolejnej nawigacji NAVTO, stworzonej przez firmę AutoGuard.

Nowe oprogramowanie nawigacji NAVTO
Nowe oprogramowanie nawigacji NAVTO

Nowa aktualizacja oprogramowania NAVTO umożliwia wyznaczanie dwóch tras jednocześnie i porównanie ich ze sobą pod względem odległości, czasu pokonania, kosztów paliwa, jak również ilości utrudnień i występowania przepraw promowych. Wielopunktowa trasa rysowana jest na mapie w całości oraz zapisywana w pamięci urządzenia. Można również porównywać bezpośrednie trasy do celu w wariancie najkrótsza i najszybsza - ekran szczegółów trasy dostarczy komplet informacji ułatwiającej wybór trasy.

Wraz z aktualizacją, NAVTO wyposażono w nowe opcje wspomagające kierowcę podczas jazdy. Urządzenie od wyjazdu rejestruje stopień pokonania trasy w procentach, najwyższą osiągniętą prędkość, a kompas wskazuje stronę świata w którą zmierza samochód. Po wprowadzeniu dodatkowego okna, do wpisywania danych na temat spalania, komputer obliczy koszt zużycia paliwa, w ruchu miejskim i na trasie.

 

Użytkownik bezpośrednio z okna mapowego ma dostęp do komputera pokładowego, przełączania na widok 3D, wyszukiwania najbliższych POI, wyłączenia podpowiedzi głosowych oraz wizualizacji całej trasy. Może także ustalić domyślną skalę nawigacji taką jaka mu odpowiada, włączać i wyłączać ostrzeżenia o remontach oraz oznaczenia punktów POI na mapie.

Aktualizacja 1.5.0 dostępna jest bez opłat na stronie www.navto.pl w zakładce Pobierz.

REKLAMA