AutoMapa kompatybilna z Google Earth

AutoMapa w Google Earth
AutoMapa w Google Earth

Wraz z najnowszą wersją AutoMapy wszyscy jej użytkownicy zyskają nową funkcjonalność, dzięki której w niezwykle prosty sposób będą mogli odtworzyć zapis swojej podróży w Google Earth - najpopularniejszym na świecie programie do wyświetlania na trójwymiarowym modelu kuli ziemskiej zdjęć satelitarnych, lotniczych, panoram zrobionych z poziomu ulicy, oraz różnego rodzaju informacji geograficznych i turystycznych.

"- Najnowsza AutoMapa 6 pozwala na konwersję śladu GPS do formatu KML używanego do wizualizacji trójwymiarowych danych przestrzennych. Dowolny ślad stworzony w AutoMapie może być teraz odtworzony w Google Earth, dzięki czemu w prosty sposób użytkownicy AutoMapy będą mogli zwizualizować trasę swojej podróży." - powiedział Janusz M. Kamiński, rzecznik prasowy AutoMapy.

Kompatybilność z Google Earth jest krokiem w stronę połączenia AutoMapy z popularnymi, źródłami informacji przestrzennej, oraz internetowymi zasobami serwisów YouTube czy Panoramio. Funkcjonalność ta stanowi również rozwinięcie możliwości zaplanowania podróży w lokalizatorze Targeo.pl i przeniesienia trasy do AutoMapy. Teraz, planując podróż, zwłaszcza zagraniczną, w ciągu kilku kliknięć myszą użytkownicy sprawdzą, jak wygląda hotel, do którego się wybieramy, jak malownicza jest trasa, którą będziemy jechać z AutoMapą oraz dokładnie zobaczą okolicę swojej wyprawy.

Nowa funkcjonalność udostępniona zostanie bezpłatnie wszystkim użytkownikom AutoMapy posiadającym ważną licencję już w najnowszej wersji programu - AutoMapa 6.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA