BLOW GPS50Rbt - 5-calowa nawigacja

Nawigacja BLOW GPS50Rbt
Nawigacja BLOW GPS50Rbt

Pięciocalowy, dotykowy panel o rozdzielczości 480x272 pikseli, w jaki wyposażony jest GPS50Rbt, pozwala w bardziej przejrzysty sposób wyświetlać mapy i komputer podróży, co wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

BLOW GPS50Rbt dostępny jest z popularnym oprogramowaniem AutoMapa w wersji Polska XL i Europa, a także najnowszym systemem MapaMap Top 6.0.

Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth, po sparowaniu z telefonem komórkowym, urządzenie może służyć jako zestaw głośnomówiący. Bluetooth pozwala ponadto na wykorzystanie zainstalowanej w GPS50Rbt przeglądarki stron internetowych, co przydaje się podczas długich podróży.

Wewnętrzną pamięć NAND Flash o rozmiarach 128 MB można rozbudować za pomocą kart SDHC, co szczególnie docenią posiadacze dużych kolekcji muzyki i filmów. BLOW GPS50Rbt zapewnia odtwarzanie wideo w najpopularniejszych formatach: WMV9, DivX 5.0, Xvid, MPEG2 i AVI, obsługuje także pliki muzyczne MP3 i WMA. Dzięki temu, że GPS50Rbt wyposażony jest w transmiter FM, muzyka i ścieżki dźwiękowe filmów mogą być odbierane wewnątrz pojazdu na falach radiowych.

Sugerowana przez producenta cena urządzenia BLOW GPS50Rbt z AutoMapą Polska XL wynosi 697 zł, a z oprogramowaniem AutoMapa Europe - 887 zł. Wersja z MapaMap Top 6.0 kosztuje 619 zł, istnieje również możliwość kupna GPS50Rbt bez oprogramowania w cenie 549 zł.

Zobacz również:
REKLAMA