Czerwony Przewodnik Michelin Main Cities of Europe 2009

Czerwony Przewodnik Michelin Main Cities of Europe 2009
Czerwony Przewodnik Michelin Main Cities of Europe 2009

W najnowszej edycji znalazły się 32 polskie restauracje, po 16 z Warszawy oraz z Krakowa oraz 40 hoteli w obu miastach. Wyróżnienie symbolem Bib Gourmand (korzystny stosunek jakości do ceny) otrzymała tylko jedna warszawska restauracja - U Kucharzy. Lokale warszawskie pojawiły się w edycji "Main Cities of Europe" w 1997 r. Kraków dołączył do grona wyróżnionych miast w ubiegłym roku.

28 edycja słynnego przewodnika Michelin po miastach europejskich, zawiera informacje na temat 43 miast w 20 krajach. W tym roku do grona wyróżnionych dołączyły dwa włoskie miasta - Florencja i Turyn. Wśród najlepszych lokali Europy wyróżnionych trzema gwiazdkami Michelin, pojawiły się dwie nowe restauracje - paryska Le Bristol oraz Enoteca Pinchiorri, we Florencji.

Czerwony Przewodnik Michelin Main Cities of Europe 2009 jest dostępny w ramach sprzedaży wysyłkowej na stronie internetowej wydawnictwa (www.bezdroza.pl), w księgarniach na trzech polskich lotniskach (w Warszawie, Krakowie oraz Katowicach) oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA