Dla jedynki i trójki

System nawigacyjny do BMW serii 1 i 3
System nawigacyjny do BMW serii 1 i 3
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

System nawigacyjny BMW Portable wyróżnia się spośród innych dostępnych w handlu urządzeń wzornictwem pasującym do marki, napisem BMW na obudowie, logo BMW wyświetlanym po włączeniu oraz licznymi przydatnymi funkcjami. Nowy system nawigacyjny BMW Portable stworzony został we współpracy z firmą Garmin, renomowanym producentem urządzeń nawigacyjnych, i oparty jest na modelu Garmin 360.

Mobilne urządzenie nawigacyjne wyposażone jest w bezpieczny uchwyt mocowany na desce rozdzielczej, stworzony specjalnie do modeli BMW serii 1 i 3. W odróżnieniu od konwencjonalnych urządzeń mocowanych przyssawką od wewnątrz do szyby przedniej, system nawigacyjny BMW umieszczony jest tuż nad listwą ozdobną na desce rozdzielczej. Tam można wygodnie i bez wibracji odczytywać i obsługiwać 3,5-calowy ekran dotykowy. Montaż odbywa się szybko i łatwo u dealerów i w autoryzowanych serwisach BMW.

Specjalny uchwyt na system nawigacyjny pozwala uniknąć odsłoniętych kabli, a zasilanie z pokładowej sieci elektrycznej BMW zapewnia ładowanie wbudowanego akumulatora podczas jazdy. Wyposażenie urządzenia obejmuje zestaw głośnomówiący Bluetooth wykorzystujący wbudowane głośniki i mikrofon, odtwarzacz plików MP3 i audioksiążek, kalkulator walutowy oraz przeglądarkę do zdjęć. Ponadto systemu nawigacyjnego BMW można także przez cztery do sześciu godzin używać poza pojazdem jako przenośnego planu miasta.

W celu precyzyjnej nawigacji mapy można wyświetlać dwu- lub trójwymiarowo. Wskazówki głosowe obejmują także nazwy ulic. Oprócz map całej Europy w systemie nawigacyjnym zainstalowany jest też spis dealerów BMW. Cena przenośnego systemu nawigacyjnego BMW wynosi ok. 2000 PLN (z VAT).

MotoTarget

Zobacz również:
REKLAMA