Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Do samochodu i dla pieszego – BLOW GPS 35V

Nawigacja BLOW GPS 35V Nawigacja BLOW GPS 35V

W sezonie wiosenno-letnim użytkownicy samochodów częściej odbywają piesze wędrówki poza głównymi drogami i utartymi szlakami. Aby zapewnić sobie bezpieczne dotarcie do wyznaczonego miejsca dobrze jest zaopatrzyć się w niewielkich rozmiarów, przenośną nawigację satelitarną, która w każdym momencie naszej podróży pozwoli określić pozycję i optymalną drogę do celu. Wyposażona w 3,5-calowy ekran nawigacja wykorzystuje procesor ARM taktowany zegarem o częstotliwości 400 MHz, odbiornik SirFStar 4410 oraz program AutoMapa 6.2 w wersji Polska XL lub Europe.

Mieszczący się w kieszeni BLOW GPS 35V oferuje także szereg funkcji multimedialnych - odtwarza filmy, zdjęcia i umożliwia słuchanie muzyki w wielu popularnych formatach. Wbudowane gniazdo kart SD, pozwala zabrać ze sobą ulubione multimedia, bez konieczności tworzenia kolejnych kopii plików.

Cena opisywanego urządzenia waha się, w zależności od zainstalowanego oprogramowania, od 199 do 518 zł.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Do sklepów trafiła nowa kompaktowa, multimedialna nawigacja firmy BLOW, która sprawdza się w roli nawigacji samochodowej jak również w turystyce pieszej - BLOW GPS 35V.
    auto motor i sport, 2010-05-27 11:46:50
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij