Do samochodu lub na rower – BLOW GPS43Ybt

Nawigacja BLOW GPS43Ybt
Nawigacja BLOW GPS43Ybt

Z opisywanego urządzenia można korzystać zarówno w samochodzie, na rowerze, jak również podczas pieszych wędrówek.

Nawigacja wyposażona jest w 4,3-calowy ekran dotykowy, 42-kanałowy odbiornik GPS SiRF STAR 3i+, złącze Bluetooth do przesyłania danych i głosu z telefonu, system głośnomówiący, przeglądarkę internetową, wejście wideo i transmiter FM, umożliwiający przesyłanie dźwięku do radia samochodowego. BLOW GPS43Ybt może współpracować z przewodową lub bezprzewodową kamerą cofania.

BLOW GPS43Ybt jest standardowo oferowany z programem nawigacyjnym AutoMapa 6.5 w wersji Polska XL lub Europe. Aplikacja w wersji Europe zawiera mapy 44 krajów i szczegółowe plany nawigacyjne ponad 13.000 miast i setki tysięcy, dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI), aktualizowanych w kwietniu 2010 r. Do dyspozycji użytkowników urządzeń nie posiadających stałego dostępu do Internetu jest też program AM'Center służący do synchronizacji danych SmartRoutes, uwzględniających w trasach czasowe ograniczenia ruchu oraz prognozy stanu ruchu drogowego na podstawie statystyk dni tygodnia/świąt i pory dnia. Osoby korzystające z nawigacji ze stałym mobilnym dostępem do Internetu mogą monitorować bieżącą sytuację na drogach w czasie jazdy. Dzięki systemowi AutoMapa Traffic, trasy w AutoMapie wyznaczane są z uwzględnieniem danych statystycznych o ruchu i aktualnej sytuacji na drodze. Dane spływające do serwera AutoMapa Traffic tworzą szczegółowy obraz sytuacji na drogach, co umożliwia użytkownikom AutoMapy omijanie korków na drodze. Program oferuje funkcje ‘Wypadek' z możliwością wysłania alarmowego SMS na numer ICE pozycji alarmującego i wybrania ‘Jedź po pomoc' oraz zestaw informacji ‘Niezbędnik kierowcy' opracowany wspólnie z Gazetą Wyborczą. Użytkownicy mogą bezpłatnie aktualizować program AutoMapa w ciągu roku od zakupu nawigacji.

BLOW GPS43Ybt wykorzystuje system Windows CE 5.0 NET, dzięki czemu może korzystać z dowolnego innego oprogramowania nawigacyjnego dla tej platformy, również programów instalowanych na kartach microSD.

Cena nawigacji waha się, w zależności od wyposażenia i zainstalowanego oprogramowania, w granicach od 438 do 738 zł.

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA