Dziecko w podróży - aplikacje dla maluchów

Aż 95% rodziców kierujących autem przyznaje, że rozrabiające na tylnym siedzeniu dzieci rozpraszają ich uwagę. Z darmowymi aplikacjami na tablet dojedziecie do celu bezpieczniej. 

Toddler Lock
od lat 2
Z tą aplikacją poradzi sobie nawet najmniejsze dziecko, które potrafi utrzymać tablet – może rysować, rozpoznawać kształty, a przy tym jego uwagę przykują różnorakie dźwięki. I samo na pewno jej nie wyłączy. Możesz być spokojny – nie przełączy się na pulpit i nie namiesza w Twoich plikach.

REKLAMA

Krowa Muczy
od lat 2
Prosta zgadywanka, w której dziecko poznaje, jakie odgłosy wydają zwierzęta. Dopasowywanie dźwięków do kolejnych postaci zajmie je na dłużej. A jak w końcu się znudzi, możecie sami pograć w alternatywną wersję – na zmianę udawajcie głosy zwierząt i odgadujcie o jakie chodzi.

My Baby Piano
od lat 2
Odkrywaj muzyczne talenty swojego dziecka – na wirtualnym pianinie może stawiać pierwsze kroki w świecie muzyki. Może grać samo albo przy akompaniamencie perkusji. Przy każdym dotknięciu klawisza podskakuje literka oznaczająca dany dźwięk – może przy okazji nauczysz malucha kilku liter?

Animal Memo
od lat 3
Pozwól dzieciom ćwiczyć pamięć przy dobrej zabawie. Niech szukają par zwierząt ukrytych pod puzzlami, a przy okazji uczą się odgłosów, jakie one wydają. Im dalej – tym więcej par; im szybciej rozwiążą zagadkę – tym więcej punktów mogą zdobyć. Może by tak urządzić rodzinny turniej?

Beach Buggy Blitz
od lat 4
Trójwymiarowe wyścigi na plaży – to jest to! W tej grze można wybrać pojazd, pomalować go na ulubiony kolor i wyruszyć na podbój tajemniczej wyspy. Podczas gry zbiera się monety, które pozwalają na „tuning" maszyny. Czeka też sporo niespodzianek, które utrudniają życie młodego rajdowca...

Agent Dash
od lat 4
Prawie jak Bond, ten Bond – Agent Dash to specjalista od najtrudniejszych zadań. Skacze, strzela, zbiera diamenty i unika pułapek, szykowanych przez wrogów. Przemierza dżunglę, podziemną bazę i miasto. Z chwili na chwilę akcja robi się coraz szybsza, a pułapek coraz więcej. Kto wygra?

zobacz galerię

REKLAMA