Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Elektroniczna osłona

CarShield CarShield

Czarne pudełeczko może współpracować z sieciami komórkowymi, wyposażono je również w moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth oraz odbiornik GPS. Technologie te pozwalają chociażby właścicielowi auta na otwarcie jego drzwi za pomocą telefonu komórkowego z funkcją Bluetooth, a także śledzenie aktualnej pozycji pojazdu (możliwe jest również sprawdzanie historii trasy).

Jeśli z auta korzysta również nastoletni kierowca, można określić obszar, po jakim może się przemieszczać. Gdy przekroczy on wyznaczone granice, właściciel urządzenia odbiera w swoim telefonie komórkowym SMS-a informującego o tym fakcie.

CarShield jest w stanie monitorować także "stan zdrowia” samochodu – informuje o stanie naładowania akumulatora, ciśnienia w oponach (w niektórych pojazdach) oraz przypomina o wymianie oleju.

Opisywane urządzenie pojawi się w sprzedaży 22 stycznia w cenie 300 dolarów. Po zakupie użytkownik, który będzie chciał skorzystać z usług drogowych, będzie musiał opłacać miesięczny abonament w wysokości 150 dolarów.

https://mycarshield.com

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Tanio to to nie jest, ale fajna funkcjonalność. Zawsze możesz wiedzieć gdzie jest Twój samochód :-)
  ~skafander, 2008-01-18 10:15:29
 • avatar
  zgłoś
  150$ za miesieczny abonament?w tej cenie to mozna co miesiac jezdzic do ASO
  ~palmik, 2008-01-17 12:32:51
 • avatar
  zgłoś
  CarShield to niewielkie pudełeczko wypełnione elektroniką, które wpina się do portu diagnostycznego samochodu - dzięki temu rozwiązaniu właściciel samochodu jest znacznie bliżej swego pojazdu.
  auto motor i sport, 2008-01-17 12:23:16
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij