Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Ford zaplanuje Ci dzień

W San Francisco kończy się dziś konferencja Google I/O podczas której m.in. miała miejsce prezentacja Forda, w której to pokazano jak producent planuje wykorzystywać aplikacje do wspierania kierowców. Jedna z nich pozwala na przykład na zbieranie informacji o trasach, jakie przejeżdża nasze auto, nawykach kierowców i pomaga w planowaniu trasy, z uwzględnieniem ruchu ulicznego, pogody i innych istotnych informacji.

Rozwiązanie to ma pomagać w opracowaniu np. najefektywniejszej drogi do pracy w zależności od pory dnia, czy dnia tygodnia w oparciu o "doświadczenia" zebrane we wcześniejszych okresach. Zaplanuje ją również z uwzględnieniem układu napędowego naszego auta - to w związku z eksperymentalnymi póki co strefami, do których można wjechać wyłącznie autami z napędem elektrycznym.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 250 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Krok krokiem, ale żaden system nie zastąpi najbardziej skomplikowanego systemu jakim jest nasz mózg i umysł.
  ~Samuraj, 2011-05-15 02:48:45
 • avatar
  zgłoś
  To już tak trochę jest zbytnią komplikacją. Czy takie coś jest potrzebne. Jakiś wypadek, itp. i nasza baza, obliczenia idą w łeb. Głowa musi pracować. Wystarczy, że zaoferowali porównywalne systemy jak ma Volkswagen. To już spory krok do przodu.
  ~ubuntu, 2011-05-11 20:17:16
 • avatar
  zgłoś
  Spece od elektronicznych nowinek chcą by auto samo szykowało się do podróży.
  auto motor i sport, 2011-05-11 09:16:29
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij