Fotel z kierownicą dla gracza

W Polsce brakuje torów wyścigowych, gdzie maniacy motoryzacyjni mogliby się wyszaleć, a gry komputerowe nie oddają takich emocji. Tu może pomóc fotel z kierownicą przeznaczony do gier komputerowych.

Fotel z kierownicą dla gracza
Rajdownia w domu – estetycznie wykonane stelaże Play-Max mają wszelkie niezbędne regulacje, aby „zawodnicy” różnej postury szybko mogli zmieniać się za kierownicą

Idealny prezent dla miłośników gier komputerowych z szybkimi samochodami w roli głównej. Play-Max to starannie wykonany stelaż o konstrukcji stalowej, z fotelem niemal prosto z rajdówki (z regulacją wzdłużną), regulowanym w dwóch płaszczyznach stojakiem do mocowania kierownicy (z regulacją kąta nachylenia) i podnóżkiem przystosowanym do zamontowania pedałów.

Konstrukcja stelaża jest zgodna z zaleceniami producentów najbardziej popularnych konsoli do gier, m.in. PlayStation, X-Box, Nintendo i Wii. Za 99 zł stelaż można uzupełnić o regulowaną podstawę pod dźwignię zmiany biegów, wykorzystywaną przez profesjonalnych graczy. Jeśli ktoś ma własny fotel, ale nie ma go do czego zamontować, może kupić sam stelaż Play-Max Economic za 649 zł. Zestaw z fotelem, zależnie od rodzaju fotela, kosztuje od 999 zł do 1309 zł. Stelaż Play-Max może być też wykorzystywany przy grach-symulatorach lotu oraz do nauki ecodrivingu.

REKLAMA