Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Garmin ecoRoute HD – co piszczy pod maską?

Garmin ecoRoute HD Urządzenie diagnostyczne Garmin ecoRoute HD

Rozwiązanie takie umożliwia monitorowanie na bieżąco kluczowych parametrów pracy pojazdu. Dzięki temu możemy zoptymalizować styl jazdy, co przełoży się również na ograniczenie zużycia paliwa i oszczędności w naszym portfelu.

Do korzystania z ecoRoute HD niezbędne jest kompatybilne urządzenie Garmin nüvi. Sam nadajnik nie wymaga skomplikowanej instalacji - podłącza się go do standardowego portu diagnostycznego samochodu (OBD II). W ten sposób uzyskać można dostęp takich parametrów i danych dotyczących naszego pojazdu, jak przykładowo RPM, temperatura płynu chłodzącego, przepływ powietrza i paliwa itp, które są przesyłane bezprzewodowo (Bluetooth) a następnie wyświetlane na ekranie Garmin nüvi. Na podstawie otrzymanych informacji, wyliczane jest również m.in. aktualne zużycie paliwa, poziom emisji spalin czy obciążenie silnika. Dodatkowo system ecoRoute HD daje możliwość odczytywania i wyświetlania na ekranie nawigacji kodów diagnostycznych (Diagnostic Trouble Codes - DTC).
EcoRoute HD umożliwia również ręczną dezaktywację niektórych komunikatów, takich jak np. "check engine". Niewątpliwą zaletą jest opcja dostosowania wyświetlanych wskaźników do potrzeb danego kierowcy.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Sprytne urządzonko, to trzeba przyznać.
  ~Samuraj, 2011-01-31 16:46:23
 • avatar
  zgłoś
  ecoRoute HD to łatwy instalacji nadajnik, który pozwala na wymianę danych pomiędzy komputerem pokładowym samochodu a kompatybilnym urządzeniem nawigacyjnym Garmin nüvi.
  auto motor i sport, 2011-01-31 11:41:08
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij