Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Garmin nuvi 765 – GPS 3D

nuvi 765 nuvi 765

Producenci urządzeń nawigacji satelitarnej nieustannie podnoszą jakość swoich produktów. W tym celu wykorzystują najnowsze technologie. Wszystko po to, by podróż samochodem była bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.

Najnowsze urządzenie GPS marki Garmin to połączenie najwyższej technologii z funkcjonalnością. Garmin nuvi 765 posiada niezwykle przydatną funkcję nawigacji 3D. Dzięki temu kierowca posiada czytelny obraz terenu, po którym się porusza, włączając w to nawet znaki drogowe. Budowle, które są również widoczne i rozpoznawalne posiadają tzw. teksturowanie. W wybranych miejscach na ekranie urządzenia wyświetlane są trójwymiarowe budynki, których widok kierowca może obracać według swoich potrzeb. Ponadto Garmin nuvi 765 zapewnia wiele innych, niezmiernie ważnych funkcji tj. asystent pasa ruchu, funkcja HotFix oraz Bluetooth.

Źródło: Garmin

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Najnowsze odbiorniki GPS, w których wykorzystywana jest najwyższa technologia, pozwalają nawigować w trzech wymiarach. Dzięki temu kierowca posiada czytelny obraz przestrzeni, w której się znajduje.
    auto motor i sport, 2009-01-29 14:03:59
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij