Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Gry wideo – Policja w NFS, wyścigi ciężarówek Renault

NFS

Na rozgrzewkę proponujemy Truck Racing by Renault Trucks - grę w której możemy wcielić się w kierowcę wyścigowego, ganiającego po torze wielkim mastodontem ze znaczkiem Renault. To dla większości z nas jedyna okazja do poczucia dreszczu adrenaliny podczas ścigania się wyścigówką o takich gabarytach. Co więcej, grą można cieszyć się również w trybie multiplayer - możliwe jest uganianie się po torze nawet w 16 osób jednocześnie. I co najlepsze - gra dostępna jest za darmo na stronie truckracing.renault-trucks.com

Jak już ukończymy Truck Racing, będzie można zasiąść do kolejnej wersji gry z serii Reed For Speer. 26 października udostępniona zostanie demonstracyjna wersja najnowszej odsłony, zatytułowanej Hot Pursuit. NFS wraca do starej, dobrej recepty na wciągającą ścigałkę - świetne wozy, doskonała grafika i... spotkania z policją! To te elementy zdecydowały o sukcesie pierwszej części z podtytułem Hot Pursuit i już cieszymy się na następną! Pełna wersja trafi na półki sklepowe 16 listopada.

W listopadzie czeka nas prawdziwa wyścigowa uczta - właściciele konsol Sony Playstation 3 będą mogli w końcu zasiąść do długo wyczekiwanego, mistrzowskiego Gran Turismo 5. Doskonała grafika, a przede wszystkim niesamowity realizm rozgrywki sprawia, że seria GT od dawna nazywana jest nie grą, a symulatorem. Kolejna część ma na długo wynieść grę na szczyt wyścigowych gier wideo. Oby jak najszybciej!

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 38 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Co do tdu2 się zgadzam, ale nie jest aż tak źle.
  ~POSTER, 2010-09-28 14:32:06
 • avatar
  zgłoś
  Ta ścigałka tirówkami ciekawie wygląda. W Hot Pursuit mają być podobno tylko superwozy, więc o autach typu Mazda RX - 7 czy Supra trzeba zapomnieć co dla mnie jest ogromnym minusem. GT 5 to klasa. W takich chwilach żałuję, że nie mam konsoli. Podrzucam jeszcze Test Drive Unlimited 2. Na zapowiedziach wygląda zacnie, ale po grze w betę słyszałem, że to nic innego jak odmieniona gama wozów, ta sama grafa, to samo prowadzenie i Simsy w domu!
  ~Samuraj002, 2010-09-28 14:10:14
 • avatar
  zgłoś
  Ten truck racing, nie przypadł mi do gustu, straszna fizyka, przynajmniej dla mnie.
  ~POSTER, 2010-09-28 10:10:42
 • avatar
  zgłoś
  Deszcz za oknami zniechęca do wypraw na zieloną trawkę. Może czas zacząć testy najnowszych gier wyścigowych?
  auto motor i sport, 2010-09-28 09:53:08
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij