Gry wideo – Policja w NFS, wyścigi ciężarówek Renault

NFS
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Na rozgrzewkę proponujemy Truck Racing by Renault Trucks - grę w której możemy wcielić się w kierowcę wyścigowego, ganiającego po torze wielkim mastodontem ze znaczkiem Renault. To dla większości z nas jedyna okazja do poczucia dreszczu adrenaliny podczas ścigania się wyścigówką o takich gabarytach. Co więcej, grą można cieszyć się również w trybie multiplayer - możliwe jest uganianie się po torze nawet w 16 osób jednocześnie. I co najlepsze - gra dostępna jest za darmo na stronie truckracing.renault-trucks.com

Jak już ukończymy Truck Racing, będzie można zasiąść do kolejnej wersji gry z serii Reed For Speer. 26 października udostępniona zostanie demonstracyjna wersja najnowszej odsłony, zatytułowanej Hot Pursuit. NFS wraca do starej, dobrej recepty na wciągającą ścigałkę - świetne wozy, doskonała grafika i... spotkania z policją! To te elementy zdecydowały o sukcesie pierwszej części z podtytułem Hot Pursuit i już cieszymy się na następną! Pełna wersja trafi na półki sklepowe 16 listopada.

W listopadzie czeka nas prawdziwa wyścigowa uczta - właściciele konsol Sony Playstation 3 będą mogli w końcu zasiąść do długo wyczekiwanego, mistrzowskiego Gran Turismo 5. Doskonała grafika, a przede wszystkim niesamowity realizm rozgrywki sprawia, że seria GT od dawna nazywana jest nie grą, a symulatorem. Kolejna część ma na długo wynieść grę na szczyt wyścigowych gier wideo. Oby jak najszybciej!

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA