Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Harman/Becker – trójwymiarowa nawigacja

Harman/Becker Z201 Nawigacja Harman/Becker Z201

Wizualizacja 3D znacznie ułatwia przejazd przez największe aglomeracje miejskie w Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Holandii, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii czy Włoszech dzięki czemu czas, który do tej pory poświęcaliśmy na szukanie właściwej drogi możemy spożytkować w znacznie atrakcyjniejszy sposób, np. na zwiedzanie, które będzie tym łatwiejsze bo na mapie ukażą nam się godne uwagi każdego zwiedzającego budynki w swoich rzeczywistych kształtach.

Oprogramowanie zostało ponadto wyposażone w zaktualizowane mapy firmy Navteq dla 42 krajów europejskich. Europa Wschodnia zyskała znacznie lepsze pokrycie map. Dodano również mapy Rosji i Turcji. Dodatkowo w momencie przekraczania granicy pojawiają się informacje o danym kraju, z których dowiemy się np. o dopuszczalnych prędkościach, konieczności włączenia świateł, posiadania winiety lub odblaskowej kamizelki.

Oprogramowanie zawiera również opcję wyświetlania realistycznych drogowskazów na autostradach, widok mapy w 2D/3D/manewr po manewrze, podaje również informację o dopuszczalnej prędkości na drodze. Inne przydatne funkcje to zapowiedź głosowa nazw ulic, asystent pasa skrętu, wyszukiwarka punktów POI wzdłuż trasy jazdy oraz dostęp do informacji o ruchu drogowym TMC.

Źródło: informacja prasowa

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Firma Harman/Becker zaprezentowała kolejną wersję oprogramowania do najnowszych modeli nawigacji samochodowej. Oprogramowanie wyświetla trójwymiarowe modele wybranych miast, trójwymiarowy i realistyczny widok ukształtowania terenu oraz rzeczywiste kształty najbardziej charakterystycznych punktów POI.
    auto motor i sport, 2008-10-22 10:49:13
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij